У Галереї «НЕФ» відкриється персональна художня виставка Олександра Бобришева «Алегорія душі...»

17 червня 2009 р. о 17:00 у художній галереї «Неф» Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відкривається персональна художня виставка Олександра Бобришева «Алегорія душі».

Олександр — живописець, графік, аквареліст, член Союзу художників України. З 1977 р. після закінчення Харківського державного художнього училища працює у Рівненському художньо-виробничому комбінаті НСХУ як графік і монументаліст. У 1987 р. у Рівному відбулася перша персональна виставка. У 2007 р. Бобришев брав участь у Міжнародному художньому конкурсі «Різдвяні дари» і за серію акварелей «Різдвяні свята» став лауреатом першої премії. На сьогодні за плечима майстра участь у двох десятках всеукраїнських і більше 10 персональних художніх виставок в Україні, Польщі та Угорщині.

Останнім часом Олександр Бобришев надає перевагу акварелі, яку вважає своєю стихією, і випрацював свій неповторний художній стиль. Майстра приваблює тема світла, яке віддзеркалює оточуюче життя, внутрішні почуття та глибини людської душі. Саме світло, на думку художника, є символом чистоти життя, радості та внутрішньої гармонії. На виставці демонструє найсвіжіші творчі здобутки — до 40 робіт, деякі з яких — вперше. Головним чином це пейзажі.

Творчість Олександра Бобришева знаходить чимало прихильників. Свідченням цього є численні позитивні відгуки у місцевих, регіональних та закордонних ЗМІ, мистецтвознавчі статті у спеціалізованих виданнях.

Виставка працюватиме до 2 липня 2009 р. з 10:00 до 18:00.

Телефон галереї «НЕФ»: (044) 254-34-27.

Новини закладу

У Києві відбулось звітньо-виборче засідання Українського комітету ICOMOS

ICOMOS-logo.jpg

У п’ятницю, 12 лютого 2010 р., відбулось звітньо-виборче засідання Українського комітету ICOMOS. На зборах заслухано доповідь Президента ICOMOSу, переобрано керівництво Українського комітету ICOMOS. Крім іншого на засіданні зачитано заяву групи дійсних членів Українського комітету ICOMOS: про призупинення членства в Українському комітеті ICOMOS.

Читати далі

У Києво-Печерському заповіднику готується до друку унікальний провідник Федора Ернста «Київ»

700-Новини-Федір Ернст.jpg

Провідник Федора Ернста «Київ», що вийшов у світ 1930 року — ще одна яскрава пам’ятка боротьби тодішнього українства за правду й справедливість. Репринтне перевидання 1930 року.

Читати далі

Незабаром українські музеї отримають власний Інтернет-телеканал

R-Media-logo.jpg

ТМ «R-media» відкриває Інтернет-телеканал «Музеї України», на якому кожен український музей отримає час на розповідь про себе.

Читати далі

Новини ВУАМ

Лекція: Фамільний Дім Грушевських у полум'ї більшовицької навали (7 лютого (25 січня) 1918 р.)

802-дім.jpg

27 січня  2018 р. о 15:00 на чергових «Історичних вправах в домі Грушевських» відбудеться лекція «Фамільний Дім Грушевських у полум'ї більшовицької навали (7 лютого (25 січня) 1918 р.)»

Читати далі

Лекція: Остороги “Ґедзя”

802 афіша.jpg

20 січня 2018 р. о 15.00 відбудеться друга лекція в рамках циклу ексклюзивних лекцій “Нові джерела до історії Української революції 1917–1921 рр.: текст, контекст і підтекст” проекту "Історичні вправи у Домі Грушевських".

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація