Виставка «Стара Литва»

Вільнюс. Вулиця Тілто.jpg

Київський музей російського мистецтва спільно з Музеєм мистецтв Литви, Національним музеєм мистецтва М. К. Чюрльоніса та Посольством Литовської Республіки в Україні з 16 травня по 3 червня 2008 року провели виставку творів видатного художника М. В. Добужинського «Стара Литва» у Київському музеї російського мистецтва.

На виставці «Стара Литва» було представлено 51 твір видатного художника М. В. Добужинського з колекцій Музею мистецтв Литви та Національного музею мистецтва М. К. Чюрльоніса.

М. В. Добужинський (1875-1957) — учасник творчого об’єднання «Мир искусства», майстер міського пейзажу. Він багато працював у галузі станкової і книжкової графіки, багатьом відомий як театральний художник і сценограф: оформлював спектаклі для Московського художнього театру, Великого драматичного театру у Санкт-Петербурзі, Державного театру у Вільнюсі та ін.

Добужинський полюбляв малювати міста, в яких йому доводилося жити. На виставці експонуватимуться саме міські пейзажі, створені художником у Литві. Це живописні краєвиди Клайпеды, Укмярге, Маріямполе, Алітуса, Жямайтії… Твори Добужинського, в яких змальовано ці провінційні куточки Литви, на сьогоднішній день цікаві і цінні не тільки їхніми художніми якостями, а й образом старої Литви, який вони створюють.

Вибрані експонати

Виставки закладу

Виставка гліптики Олега Галатіна (Москва) з колекції О. Л. Берестова

702-Виставки-Галатін.jpg

Виставка творів відомого російського художника-гліптика Олега Галантіна з приватної колекції О. Л. Берестова відбудеться у Київському музеї російського мистецтва.

Читати далі

Виставка до 200-річчя Миколи Гоголя відкрилася у Київському музеї російського мистецтва

702-Виставка-200-річчя-Гоголя-spotlight.jpg

27 жовтня 2009 року у Київському музеї російського мистецтва відкрилася виставка живопису, графіки та скульптури до 200-річчя від дня народження Миколи Гоголя (1809–1852).

Читати далі

Виставка творів Анатолія Криволапа

Krivolap 5.jpg

Твори відомого українського живописця будуть представлені у Київському музею російського мистецтва.

Читати далі

Виставки ВУАМ

VIIІ щорічний Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів»

704-Az2017 01.jpg

Друзі, з 12-го до 14-го жовтня 2017 р. VІІІ Фестиваль української дитячої книги "Азбукове Королівство Магів і Янголів" запрошує вас до затишних посиденьок на горищі колишньої друкарні Києво-Печерської лаври.

Читати далі

Виставка Віталія Мітченка «Мандри»

704-Mitchenko-Mandry.jpg

Ви любите мандрувати? Є гарна нагода! З 22 вересня в Музеї книги і друкарства України працюватиме виставка Віталія Мітченка «Мандри».

Читати далі

Виставка «Українська гривня доби незалежності»

704-Hryvnja2017.jpg

Виставка «Українська гривня доби незалежності». В експозиції представлені гривневі банкноти часів УНР, Гетьмана Скоропадського та близько 200 монет доби незалежної України, в тому числі рідкісні, що відображають буремні події сучасності. Виставка відкрита для відвідування з 3 серпня 2017 року.

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація