Виставка Одеської школи живопису другої половини XX ст.

Л. Ястреб. Курсант.jpg

На виставці буде представлено близько 80-ти живописних творів одеських митців другої половини XX ст. Ці твори продемонструють багатогранність одеської школи живопису. Нинішня виставка розпочинає музейний проект «Мистецькі школи України», а також проходить у рамках багатолітнього музейного проекту «Музей і колекціонери». Адже виставку сформовано на основі декількох приватних збірок Одеси і Києва.

Виставка ознайомить з творчістю художників, які представляють різні напрямки розвитку одеської школи живопису. До одного з них належать художники-нонконформісти, з ім’ям яких пов’язують «квартирні виставки» в Одесі — це Л. Ястреб, О. Ануфрієв, В. Хрущ, С. Сичов, Ю. Єгоров та ін. Також експонуватимуться твори майстрів, які ставили перед собою чисто живописні задачі, що тяжіли до продовження традицій південноросійського імпресіонізму. Це, перш за все, В. Жураковський, Г. Палатников, Н. Гончарова, Д. Фруміна.

Всі ці групи об’єднує Одеса — культурно-природний феномен, який тільки-но починає серйозно вивчатися у наші дні.

Вибрані експонати

Виставки закладу

Виставка гліптики Олега Галатіна (Москва) з колекції О. Л. Берестова

702-Виставки-Галатін.jpg

Виставка творів відомого російського художника-гліптика Олега Галантіна з приватної колекції О. Л. Берестова відбудеться у Київському музеї російського мистецтва.

Читати далі

Виставка до 200-річчя Миколи Гоголя відкрилася у Київському музеї російського мистецтва

702-Виставка-200-річчя-Гоголя-spotlight.jpg

27 жовтня 2009 року у Київському музеї російського мистецтва відкрилася виставка живопису, графіки та скульптури до 200-річчя від дня народження Миколи Гоголя (1809–1852).

Читати далі

Виставка творів Анатолія Криволапа

Krivolap 5.jpg

Твори відомого українського живописця будуть представлені у Київському музею російського мистецтва.

Читати далі

Виставки ВУАМ

VIIІ щорічний Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів»

704-Az2017 01.jpg

Друзі, з 12-го до 14-го жовтня 2017 р. VІІІ Фестиваль української дитячої книги "Азбукове Королівство Магів і Янголів" запрошує вас до затишних посиденьок на горищі колишньої друкарні Києво-Печерської лаври.

Читати далі

Виставка Віталія Мітченка «Мандри»

704-Mitchenko-Mandry.jpg

Ви любите мандрувати? Є гарна нагода! З 22 вересня в Музеї книги і друкарства України працюватиме виставка Віталія Мітченка «Мандри».

Читати далі

Виставка «Українська гривня доби незалежності»

704-Hryvnja2017.jpg

Виставка «Українська гривня доби незалежності». В експозиції представлені гривневі банкноти часів УНР, Гетьмана Скоропадського та близько 200 монет доби незалежної України, в тому числі рідкісні, що відображають буремні події сучасності. Виставка відкрита для відвідування з 3 серпня 2017 року.

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація