[Головна сторінка]

«Вітальна листівка»

Для дітей і дорослих!

З березня 2010 року ви маєте можливість провести вільний час вихідного дня в Музеї на майстер-класі з виготовлення авторської вітальної листівки.

Використовуючи природні матеріали та різноманітні види паперу (у тому числі й ручного литва) , Ви зможете виготовити чудовий подарунок до будь-якого свята.

Майстер-класи проводяться за попереднім замовленням за телефоном (044)280-79-76.

Чекаємо на вас!

Фотодобірка з майстер-класу

Потребуєте додаткової інформації?

Відвідайте сторінки Музею книги і друкарства України у соціальних мережах:

vuam.org.ua (Музей книги і друкарства України)

Музей книги і друкарства України на Facebook

http://bookmuseum-ua.livejournal.com/

Музей книги і друкарства України розташований у Києві на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (вул. Лаврська, 9, корп. 9). Телефони для довідок 280-79-76; 280-66-23; 280-52-56.

Інформаційний партнер Музею — портал http://www.roditeli.ua/

у цьому розділі:

новини музею

«Національні літератури» - курс відомого літературознавця й історика Вадима Скуратівського

15 вересня 2014 р.

На його лекціях ви дізнаєтесь про твори Стендаля, Бальзака, Ґете, Флобера, Мопассана, Пруста. А відбуватиметься лекції у нашому Музеї. Приєднуйтесь!

Благодійний концерт на підтримку Воїнів, які потребують протезування кінцівок.

15 вересня 2014 р.

14 вересня 2014 р. в Музеї книги і друкарства України відбувся благодійний концерт на підтримку Воїнів, які потребують протезування кінцівок. У концерті взяли участь студенти та випускники НМА ім. П.І. Чайковського, учні Школи мистецтв ім. М.І. Вериківського та заслужена артистка України Богдана Півненко. Було зібрано кошти в сумі:1485 грн.

V Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» в Музеї книги і друкарства України

15 вересня 2014 р.

З 16 по 19 жовтня 2014 року в Музеї книги і друкарства України відбудеться V Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів». Впродовж чотирьох днів Фестивалю діятимуть виставки до 80-річчя заснування Національного видавництва дитячої літератури «Веселка», Артбуків, Міжнародного конкурсу дитячого пленерного малюнку “Золотий Мольберт”. Відбуватимуться творчі зустрічі з письменниками та художниками, презентації найцікавіших нових видань дитячої літератури, майстер-класи з виготовлення паперу, каліграфії, духовного співу, книжкової графіки та ін. Відвідувачів чекають театральні та музичні перформанси.

відвідайте

704:Виставка «БЕЗСМЕРТНИЙ ПОЛТАВЕЦЬ»
704:Виставка «БЕЗСМЕРТНИЙ ПОЛТАВЕЦЬ»

Виставка «БЕЗСМЕРТНИЙ ПОЛТАВЕЦЬ»

З 10 вересня по 10 жовтня 2014 року

Виставка до 245-річчя від дня народження Івана Петровича Котляревського (1769-1838 рр.) українського письменника, драматурга, зачинателя нової української літератури, громадського діяча

 

© 2007–2014 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація