Виставкові зали


Велика зала
Велика зала

Музей книги і друкарства України має дві виставкові зали. Площа великої зали складає 240 м², малої — 60 м², висота стелі — 4,5 м. Зали мають як штучне, так і природне освітлення. Крізь вікна проглядаються золоті куполи Києво-Печерських церков, Успенський собор, величава Лаврська дзвіниця… Все це створює особливий настрій та ауру.

У виставкових залах періодично демонструються художні, книжково-ілюстративні, фотовиставки, а також проводяться заходи, присвячені важливим подіям у культурному житті України і зарубіжжя.

Двічі музей гостинно приймав Всеукраїнську виставку «Інтервернісаж».В музеї відбулися виставки творів лауреатів Шевченківської премії Георгія та Сергія Якутовичів, народної художниці України Лариси Хіміч,видатних сучасних митців Олега Пінчука та Сергія Пояркова.

Мала зала
Мала зала

Виставлялись роботи відомих майстрів пензля, серед яких заслужена художниця України В.Цвєткова, Ю.Вінтаєв та інші.

Відбулася презентація великої виставки оригіналів наукращих ілюстрацій видавництва Івана Малковича «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»; виставки народних художників України Михайла Дерегуса, Олександра Данченка; виставка до 75-річчя від дня народження видатного українського вченого-літературознавця Олекси Мишанича.

Умови організації та проведення виставок або інших заходів узгоджуються з дирекцією Музею та Художньою радою Музею.

Додаткова інформація про Музей книги і друкарства України Музей книги і друкарства України на Facebook

http://bookmuseum-ua.livejournal.com/

Виставки закладу

VIIІ щорічний Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів»

704-Az2017 01.jpg

Друзі, з 12-го до 14-го жовтня 2017 р. VІІІ Фестиваль української дитячої книги "Азбукове Королівство Магів і Янголів" запрошує вас до затишних посиденьок на горищі колишньої друкарні Києво-Печерської лаври.

Читати далі

Виставка Віталія Мітченка «Мандри»

704-Mitchenko-Mandry.jpg

Ви любите мандрувати? Є гарна нагода! З 22 вересня в Музеї книги і друкарства України працюватиме виставка Віталія Мітченка «Мандри».

Читати далі

Виставка «Українська гривня доби незалежності»

704-Hryvnja2017.jpg

Виставка «Українська гривня доби незалежності». В експозиції представлені гривневі банкноти часів УНР, Гетьмана Скоропадського та близько 200 монет доби незалежної України, в тому числі рідкісні, що відображають буремні події сучасності. Виставка відкрита для відвідування з 3 серпня 2017 року.

Читати далі

Виставки ВУАМ

Виставка Василя Перевальського. Графіка

704-Perevalskyj2017.jpg

Виставка Василя Перевальського. Відкриття виставки відбудеться 27.07.2017 року о 15:00

Читати далі

Виставка «І тільки незмінна книга!»

704-Mezhenko01.jpg

22 червня–23 липня 2017 р. у Музеї книги і друкарства України діятиме виставка «І ТІЛЬКИ НЕЗМІННА КНИГА!»

Читати далі

Виставка живопису і книжкової графіки художника Юрія Карєва 2017

704-Karev2.jpg

21-го червня о 16:00 відбудеться відкриття виставки живопису і книжкової графіки художника Юрія Карєва у зв’язку з його 70-ти річчям. На виставці окрім акварельних робіт та графіки будуть експонуватися книжки, написані Юрієм Карєвим.

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація