Музейна педагогіка

У цьому розділі зібрана інформація про співпрацю Музею з дітьми дошкільного і шкільного віку, студентством та родинами в рамках сімейного дозвілля.

«Таємниці давніх книжок»

704-Музейна педагогіка. Стародруки01.jpg

Майстер-клас з атрибуції стародруків «Таємниці давніх книжок» від Валентини Бочковської. У кожного з учасників є можливість не лише доторкнутись до наших найдавніших книг, але й поринути в тексти та почитати із стародруків, яким вже 300–400 років. Також Ви можете зробити фото зі стародруком в інтер’єрі Музею на пам’ять про майстер-клас.

Читати далі

«Мармурування»

704- Музейна педагогікаIMG 3664.jpg

Для дітей і дорослих! Кожен учасник майстер-класу буде мати можливість не тільки ознайомитись із однією з давніх технологій оздоблення книжкових оправ, але й сам стане творцем незвичайного процесу появи власного малюнку за допомогою цієї техніки.

Читати далі

«Акварельні плямки»

704- Музейна педагогіка.Pljamky03.jpg

Для дітей і дорослих! Запрошуємо вас провести своє дозвілля у компанії яскравих фарб та зануритись у захоплюючий процес творчості. Майстер-клас починається о 12.00 годині по суботах та неділях.

Читати далі

«Арткнига»

704-Виставки.Artboook2012..jpg

Запрошуємо дітей і дорослих провести сімейне дозвілля в Музеї книги і друкарства України на майстер-класі «Арткнига». Тут Ви маєте можливість власноруч виготовити арткнигу, познайомитись із мистецтвом витинанки і застосувати його, як графічну техніку.

Читати далі

«Скрипторій»

704-Музейна педагогіка. Скрипторій.JPG

В Музеї книги і друкарства України щонеділі проходять майстер-класи з каліграфії. Тут ви зможете опанувати навики особливого індивідуального письма, а також власноруч за допомогою гусячого пера чи каламу написати текст вітальної листівки. За бажанням на майстер-класі ви зможете навчитися читати і розуміти церковно-слов’янську мову.

Читати далі

«Музейна папірня»

704-Изготовление бумаги.jpg

В Музеї книги і друкарства України щосуботи проходять майстер-класи з виготовлення паперу, де кожен бажаючий може зробити аркуш паперу власними руками за давньою технологією.

Читати далі

«Гра у казку»

704-Музейна педагог.JPG

Захід розрахований на наймолодших відвідувачів нашого Музею (діти віком від 4 до 9 років). У процесі гри з дітьми до неї долучаються батьки.

Читати далі

Тематичні лекції

704-DSC02141.JPG

Наукові співробітники Музею читають тематичні лекції на різноманітну тематику для дітей шкільного віку. Послуга надається за попереднім замовленням. Лекції можуть читатися безпосередньо у Музеї або у навчальних закладах.

Читати далі

* * *

Виставки закладу

Виставка «ДЕРЕВО ДЛЯ СЛІВ»

704-Каісе-Дра01.jpg

«ДЕРЕВО ДЛЯ СЛІВ» – виставка графіки Лесі СИНИЧЕНКО та фотографій Ірини БРЯЗГУН в межах африкансько-українського перекладацького проекту «Я на тебе чекатиму під деревом Каїсе-дра»

Читати далі

Виставка «Креативна книга Олени Медведєвої»

704-Креативна книга Олени Медведєвої.jpg

Запрошуємо на відкриття виставки «Креативна книга Олени Медведєвої»

Читати далі

«Полотняне письмо». Виставка творів Бориса Михайлова (1959–2015)

704-Борис Михайлов 2016.jpg

Запрошуємо на відкриття виставки Бориса Михайлова «Полотняне письмо»

Читати далі

Виставки ВУАМ

Виставка «Казки братів Грімм»

704-Grimm01.jpg

Виставка «Казки братів Грімм», присвячена творчій спадщині видатних німецьких літераторів братів Якоба і Вільгельма Грімм.
До 230-роковин від народження Вільгельма Грімма (1786-1859).
За участю Гете-Інституту в Україні. Читати далі </div>

Виставка книжкової графіки Василини Мельник «ІЛЮСТРАЦІЇ»

704-Melnik2016-2.jpg

З 6 жовтня до 20 листопада 2016 р.
Запрошуємо на виставку
книжкової графіки Василини Мельник «ІЛЮСТРАЦІЇ»

Читати далі

Виставка «Вірю в силу духа…»

704-Вірю-в-силу-духа3.jpg

Із 4 серпня до 11 вересня чекаємо Вас на виставці «Вірю в силу духа…», присвяченій 160-річчю від дня народження поета, письменника, перекладача, ученого, громадського і політичного діяча Івана Франка

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація