Флешмоб до дня народження Михайла Грушевського

29 вересня виповнюється 150 років з дня народження Михайла Грушевського. Ми пропонуємо всім охочим долучитися до нашого свята і привітати Грушевського за допомогою флешмобу. Для того, щоб прийняти участь треба або роздрукувати і заповнити ручкою форму телеграми, або ж зробити це за допомогою Фотошопу. Привітання чекаємо від Вашого закладу, або від Вас особисто. Вітання можна розмістити на Ваших сторінкак фейсбук, твіттер та інстаграм з хештегом #Грушевському150 або надіслати на нашу електронну адресу kyiv_hrusha@ukr.net

802-телеграма.jpg

Ідея флешмобу виникла під враженням від масштабного святкування 60-річчя від дня народження та 40-річної наукової діяльності у 1926 році. Майже 5 годин тривало святкове засідання, велику частину якого відвели на зачитування вітальних телеграм з усієї України, інших союзних республік, українців в еміграції та академічних установ країн світу (Франція, Америка, Канада, Німеччина, Англія і т.д.).

Приводимо тексти кількох з цих привітань:

«Вельмишанований Михайле Сергійовичу!Разом з усією Україною ми святкуємо Ваш ювілей. 40 років Вашої неупинної, великої наукової діяльности дали першу Велику Хартію історії України. На ваших працях виховувалися і виховувуються незлічні кадри української молоди В цей великий день українського свята Рада Коростеньського Округового Музею Краєзнавства вітає Вас щирим привітанням і бажає Вам довгих років проживання будівництва української культури. Голова Ради й Зав. Музеєм Козубовський. За секретаря Абрамович»

«Славнішому із славних синів України, великому трудівникові на рідній ниві рідної науки, Михайлові Сергійовичу Грушевському, чолом до самої землі: Не випускай, орле сизий, пера з руки, поки будеш володати рукою, бо твоє перо – алмаз дорогий чистої води. Акад. Д. І. Яворницький»

«Любий Батьку наш Михайле Сергієвич!Хведір, Марія, Ганнуся та маленький Тарасик – сім’я студента-гольтіпаки Харківського Інституту Народної Освіти – б’є Вам чолом».

Новини закладу

Домашня вечірка у домі Грушевських (до Дня народження видатного історика)

802-дн.jpg

30 вересня о 18.00 запрошуємо відзначити День народження Михайла Грушевського у Історико-меморіальному музеї Михайла Грушевського.

Читати далі

"Вокруг него группируется весь петлюровский элемент": як чекісти слідкували за Олександром Грушевським

802-Олександр анонс.jpg

12 вересня о 16:00 Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського у Києві запрошує на чергову зустріч у рамках циклу "Історичні вправи в Домі Грушевських".

Читати далі

Презентація книги "Українська усна снотлумачна традиція початку ХХ століття". Фотозвіт

802-презентація 1.JPG

5 вересня 2017 року у Музеї Михайла Грушевського відбулася презентація книги Тетяни Шевчук та Ярини Ставицької "Українська усна снотлумачна традиція початку ХХ століття".

Читати далі

Новини ВУАМ

Щорічний Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» 2017

704-Az2017 03.jpg

З 12-го до 14-го жовтня 2017 р. VІІІ Фестиваль української дитячої книги "Азбукове Королівство Магів і Янголів" запрошує вас до затишних посиденьок на горищі колишньої друкарні Києво-Печерської лаври.

Читати далі

Програма Фестивалю української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» 2017

704-Az2017 01.jpg

Програма Фестивалю української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» 2017

Читати далі

Моноспектакль "Белая птица. Не улетай"

704-WhiteBird02.jpg

Моноспектакль "Белая птица. Не улетай". 17.09.17 (неділя) о 17.00

Читати далі

© 2007–2016 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація