Фотовиставка «Європейський вибір українського Майдану»

Фотовиставка «Європейський вибір українського Майдану» відкриває цикл заходів Історико-меморіального музею Михайла Грушевського до Дня Незалежності України. Місце відкриття вернісажу не випадкове, адже саме Михайло Грушевський впродовж десятиліть своєю невтомною громадсько-політичною і державницькою діяльністю закладав підвалини сучасної незалежності. Він відчував відповідальність не лише за тогочасну, але й майбутню українську історію.
802-Фотовиставка майдан 1.jpg
Саме тому його слова, звернені до політиків доби Української революції 1917–1921 рр., залишаються актуальними і сьогодні:
«Ви, люди боязкої душі і невідважної мислі! Ви, що хочете проїхати безплатними пасажирами до будучої України, не віддавши нічого тій страшенній боротьбі, котрою вона здобувається… Ви, краще відійдіть, коли не маєте охоти піддатись твердим вимогам сього страшного часу. Зійдіть з політичної, з громадської арени – і не перешкоджайте тим, хто має сміливість працювати й творити нове життя…». За своєю сутністю ці слова відповідають головній ідеї Українського Майдану 2013–2014 рр.
802-Фотовиставка майдан 2.jpg

На виставці представлено понад 100 фотографій Валеріана Антоновича, Валерія Клочка та Миколи Коржелецького про події, що розгорталися на головному Майдані України восени 2013 та взимку 2014 років. Фото зроблені в форматі репортажу зі збереженням хронології подій. Емоційно піднесений студентський Майдан поступово перетворюється на всенародний, громадянський, обурений. Вогонь, домінуючи на світлинах, стає фоном, учасником та головним героєм дійства. Він провокує й шокує. Це вогонь очищення, вогонь гідності та свободи. Революційна патетика, напруження, накал емоцій створюють ефект присутності глядача у вирі подій. Вражають психологічні портрети учасників драми, які опинились по різні боки барикад...

802-фотовиставка майдан3.jpg

У відкритті виставки візьме участь Народний депутат України Микола Катеринчук. Виставка організована за підтримки Генерального директора Німецько-української науково-виробничої фірми «Бровафарма» Шевченка Анатолія Миколайовича, сприянням Київської обласної організації Європейської партії України та особисто заступника її голови Олекси Донця.

Контактні особи: Валеріан Антонович, тел.050-394-94-94, email: AVD-TV@yandeх.ru Олекса Донець, тел.050-440-99-75, email:Politforym@ukr.net Подробиці на сайті-WWWvideo-foto.com.ua

Виставка експонується за адресою:

Київ, вул. Паньківська, 9;

Проїзд: станції метро «Університет», «Льва Толстого»;

Телефони для довідок: 288-28-82; 288-28-07

»

Виставки закладу

Виставка “У «БУДЯКАХ», «РЕП’ЯХАХ», «ҐЕДЗЯХ»…” (шаржі та карикатури на Михайла Грушевського)

802-Afisha карик-на-сайт.jpg

Бажаєте познайомитись з незвичним образом Михайла Грушевського у дружніх шаржах і карикатурах, над яким сміялися читачі сатиричних журналів 1907-1924 років - прямуйте на виставку " У «Будяках», «Реп’яхах», «Ґедзях»..." на Паньківській, 9!!!

Читати далі

Виставка іконопису Михайла Скопа «ВОЄВОДІ, ЩО ДВОГЛАВОГО ДОЛАЄ»

802-афіша Скоп.jpg

4 вересня 2014 року о 16.00 відкриється виставка «Воєводі, що двоглавого долає». Це друга персональна виставка львівського іконописця Михайла Скопа. На ній будуть представлені роботи в техніці українського середньовічного іконопису, наповнені особистим переживанням євангельського сюжету та діалогу з сучасністю.

Читати далі

Виставка декоративних розписів та акварелей Любові Панченко «Світе мій!»

802-Панченко.jpg

Традиційні «Вернісажі у Грушевських» не вперше презентують спільні проекти з Музеєм шістдесятництва. Цього разу представляємо виставку робіт знаної художниці Любові Панченко.

Читати далі

Виставки ВУАМ

VIIІ щорічний Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів»

704-Az2017 01.jpg

Друзі, з 12-го до 14-го жовтня 2017 р. VІІІ Фестиваль української дитячої книги "Азбукове Королівство Магів і Янголів" запрошує вас до затишних посиденьок на горищі колишньої друкарні Києво-Печерської лаври.

Читати далі

Виставка Віталія Мітченка «Мандри»

704-Mitchenko-Mandry.jpg

Ви любите мандрувати? Є гарна нагода! З 22 вересня в Музеї книги і друкарства України працюватиме виставка Віталія Мітченка «Мандри».

Читати далі

Виставка «Українська гривня доби незалежності»

704-Hryvnja2017.jpg

Виставка «Українська гривня доби незалежності». В експозиції представлені гривневі банкноти часів УНР, Гетьмана Скоропадського та близько 200 монет доби незалежної України, в тому числі рідкісні, що відображають буремні події сучасності. Виставка відкрита для відвідування з 3 серпня 2017 року.

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація