«Українська історія – суперпігулка проти національного мазохізму» АНОНС прес-конференції та презентації

«Українська історія – суперпігулка проти національного мазохізму»

АНОНС прес-конференції та презентації

У середу, 17 липня 2013 року о 16:00 у приміщенні Музею книги і друкарства України (на території Києво-Печерського історико-культурного заповідника, вул. Лаврська, 9) відбудеться презентація книги іторика Олександра Палія «25 перемог України», що академічно, але популярно викладає історичні події, пов’язані з Україною, які справили найбільший вплив на світову, європейську та українську історію. Книга покликана допомогти по-новому поглянути на найбільш гучні історичні факти та усвідомити їхній масштаб.

Презентація присвячена терапевтичній ролі історії для національної психології, ролі історичної пам‘яті для уникнення історичних бід та невдач, її вплив на формуванні суспільних зразків, політичних та соціально-економічних досягнень країни, оцінці впливу останніх історичних дискусій в Україні на соціальний клімат в Україні.

По-завершенню презентації (о 17:00) відбудеться концерт української героїчної пісні у виконанні видатного українського барда, керівника ансамблю «Хорея козацька», заслуженого артиста України Тараса Компаніченка.

Контактний телефон: (099)555 - 09 – 24

Потребуєте додаткової інформації?

Відвідайте сторінки Музею книги і друкарства України у соціальних мережах:

vuam.org.ua (Музей книги і друкарства України)

Музей книги і друкарства України на Facebook

http://bookmuseum-ua.livejournal.com/

Музей книги і друкарства України розташований у Києві на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (вул. Лаврська, 9, корп. 9). Телефони для довідок (044) 280-79-76, 280-78-43, 280-52-56.

Відвідувачам

Новини закладу

Музею Михайла Грушевського – 25 років!

Сьогодні, 3 лютого 2017 р., виповнюється 25 років від дня прийняття рішення про створення Історико-меморіального музею Михайла Грушевського.
Читати далі

День селфі в музеї Михайла Грушевського

CultureThemes у середині січня обирають день для музейного селфі. Цього року Міжнародний день селфі у музеї випадає на 18 січня. Українські музеї не залишилися осторонь та вже не перший рік підтримують традицію.Музей Михайла Грушевського долучається до ініціативи другий рік поспіль. Видатний науковець не був байдужим до мистецтва фотографії.
Читати далі

Ще раз про Крим і кримські музеї. Відкритий лист.

До ВУАМ надішов лист від науковців, музейників Криму адресований Вице-премьер министру, министру культуры Украины Кириленко В.А.
Читати далі

Новини ВУАМ

Лекція: Фамільний Дім Грушевських у полум'ї більшовицької навали (7 лютого (25 січня) 1918 р.)

802-дім.jpg

27 січня  2018 р. о 15:00 на чергових «Історичних вправах в домі Грушевських» відбудеться лекція «Фамільний Дім Грушевських у полум'ї більшовицької навали (7 лютого (25 січня) 1918 р.)»

Читати далі

Лекція: Остороги “Ґедзя”

802 афіша.jpg

20 січня 2018 р. о 15.00 відбудеться друга лекція в рамках циклу ексклюзивних лекцій “Нові джерела до історії Української революції 1917–1921 рр.: текст, контекст і підтекст” проекту "Історичні вправи у Домі Грушевських".

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація