Новини

Музею Михайла Грушевського – 25 років!

Сьогодні, 3 лютого 2017 р., виповнюється 25 років від дня прийняття рішення про створення Історико-меморіального музею Михайла Грушевського.
Читати далі

День селфі в музеї Михайла Грушевського

CultureThemes у середині січня обирають день для музейного селфі. Цього року Міжнародний день селфі у музеї випадає на 18 січня. Українські музеї не залишилися осторонь та вже не перший рік підтримують традицію.Музей Михайла Грушевського долучається до ініціативи другий рік поспіль. Видатний науковець не був байдужим до мистецтва фотографії.
Читати далі

Ще раз про Крим і кримські музеї. Відкритий лист.

До ВУАМ надішов лист від науковців, музейників Криму адресований Вице-премьер министру, министру культуры Украины Кириленко В.А.
Читати далі

Заява колективу Національного заповідника «Херсонес Таврійський

Chersonesos columns.jpg

На официальном сайте национального заповедника «Херсонес Таврический» появилось заявление сотрудников, несогласных с решением Правительства г. Севастополя об образовании «Объединенного музея-заповедника истории Севастополя», в котором «Херсонес Таврический» упомянут в списке объектов, входящих в этот заповедник.

Читати далі

Що чекає на Софію Київську...

Вже майже чотири місяця триває розслідування діяльності керівництва Національного заповідника «Софія Київська» та безпосередньо генерального директора цього закладу О. Сердюк, яку, на це місце, рейдерським чином, всупереч правді й здоровому глузду, посаджено командою президента Януковича.
Читати далі

«Чернігів Стародавній» презентує спільну експозицію приватних музеїв України «Єдина Країна! Традиції, колекції, меценати»

Wystawka-1.jpg

15 травня 2014 р. на день святих Бориса і Гліба у будівлі Чернігівського колегіуму Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів Стародавній» презентовано Музейно-виставковий проект «Тобі, Україно!» зі спільною експозицією приватних музеїв України «Єдина Країна! Традиції, колекції, меценати». Захід присвячено Міжнародному дню музеїв.

Читати далі

Зустріч з відомим українським істориком, доктором історичних наук Тарасом Чухлібом

Музей книги і друкарства України запрошує 22 травня 2014 року о 16.00 годині на зустріч з відомим українським істориком, доктором історичних наук Тарасом Чухлібом.
Читати далі

Підтримайте проект

Звертаємося за матеріальною підтримкою до небайдужих до нашої культурної спадщини, яку найбільш виразно репрезентує тисячолітня Софія Київська. Уперше за останні часи підготовлено до видання прекрасну книгу-альбом «Мозаїки Святої Софії Київської», автором якої є доктор історичних наук, професор Надія Нікітенко.
Читати далі

Вихід у світ нових книг про Софію Київську

З’явилися нові видання, присвячені вивченню Софії Київської та загалом візантійсько-києворуській проблематиці.
Читати далі

Реалізація проекту «Тобі, Україно!»

PLATAR.jpg

Дирекція Львівського історичного музею, директор Благодійного Фонду «ПЛАТАР» Підгородецька І. В. та директор Музею історичного культурного надбання Кролевець С. П. домовились про подальшу реалізацію проекту «Тобі, Україно!».

Читати далі

* * *

Новини ВУАМ

Світлій Пам’яті Любомира Винара

802-Л.Винар.jpg

16 квітня 2017 року відійшла у вічність Людина, ім’я якої на всі віки залишиться в анналах української історичної науки, в серцях багатьох дослідників, які працюють і працюватимуть на ниві грушевськознавства. І що б не було написано сучасними й майбутніми поколіннями грушевськознавців, їхні студії завжди будуть лише продовженням тої славної справи, яку понад 50 літ тому започаткував Любомир Винар.

Читати далі

ПЛАН ЗАХОДІВ ЦИКЛУ «ІСТОРИЧНІ ВПРАВИ В ДОМІ ГРУШЕВСЬКИХ», ПРИСВЯЧЕНИХ 100-річчю УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ 1917–1921 рр.

802-1917 1.jpg

ПЛАН ЗАХОДІВ ЦИКЛУ «ІСТОРИЧНІ ВПРАВИ В ДОМІ ГРУШЕВСЬКИХ», ПРИСВЯЧЕНИХ 100-річчю УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ 1917–1921 рр.

Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського підготував для Вас низку лекцій, присвячених подіям Української революції 1917-1921 років.В них будуть висвітлені низка найважливіших аспектів громадського, політичного, економічного і культурного життя тих років.

Читати далі

Виставки ВУАМ

Виставка «Особливі книги з колекції IBBY (International Board on Books for Young People)»

704-Osoblyvi--02.jpg

Усіх шанувальників книги запрошуємо на унікальну виставку, люб’язно надану Посольством Швейцарії в Україні, на якій представлено колекцію Міжнародної Ради з дитячої та юнацької книги ІВВY для дітей із особливостями розвитку.

Читати далі

«Якими нас прагнете: фемінізм в українській літературі» Виставка-лекторій

704-feminizm01.jpg

3 березня 2017 року о 18:00 розпочне свою роботу виставка-лекторій «Якими нас прагнете: фемінізм в українській літературі»

Читати далі

Виставка «ДЕРЕВО ДЛЯ СЛІВ»

704-Каісе-Дра01.jpg

«ДЕРЕВО ДЛЯ СЛІВ» – виставка графіки Лесі СИНИЧЕНКО та фотографій Ірини БРЯЗГУН в межах африкансько-українського перекладацького проекту «Я на тебе чекатиму під деревом Каїсе-дра»

Читати далі

© 2007–2016 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація