Новини

Музею Михайла Грушевського – 25 років!

Сьогодні, 3 лютого 2017 р., виповнюється 25 років від дня прийняття рішення про створення Історико-меморіального музею Михайла Грушевського.
Читати далі

День селфі в музеї Михайла Грушевського

CultureThemes у середині січня обирають день для музейного селфі. Цього року Міжнародний день селфі у музеї випадає на 18 січня. Українські музеї не залишилися осторонь та вже не перший рік підтримують традицію.Музей Михайла Грушевського долучається до ініціативи другий рік поспіль. Видатний науковець не був байдужим до мистецтва фотографії.
Читати далі

Ще раз про Крим і кримські музеї. Відкритий лист.

До ВУАМ надішов лист від науковців, музейників Криму адресований Вице-премьер министру, министру культуры Украины Кириленко В.А.
Читати далі

Заява колективу Національного заповідника «Херсонес Таврійський

Chersonesos columns.jpg

На официальном сайте национального заповедника «Херсонес Таврический» появилось заявление сотрудников, несогласных с решением Правительства г. Севастополя об образовании «Объединенного музея-заповедника истории Севастополя», в котором «Херсонес Таврический» упомянут в списке объектов, входящих в этот заповедник.

Читати далі

Що чекає на Софію Київську...

Вже майже чотири місяця триває розслідування діяльності керівництва Національного заповідника «Софія Київська» та безпосередньо генерального директора цього закладу О. Сердюк, яку, на це місце, рейдерським чином, всупереч правді й здоровому глузду, посаджено командою президента Януковича.
Читати далі

«Чернігів Стародавній» презентує спільну експозицію приватних музеїв України «Єдина Країна! Традиції, колекції, меценати»

Wystawka-1.jpg

15 травня 2014 р. на день святих Бориса і Гліба у будівлі Чернігівського колегіуму Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів Стародавній» презентовано Музейно-виставковий проект «Тобі, Україно!» зі спільною експозицією приватних музеїв України «Єдина Країна! Традиції, колекції, меценати». Захід присвячено Міжнародному дню музеїв.

Читати далі

Зустріч з відомим українським істориком, доктором історичних наук Тарасом Чухлібом

Музей книги і друкарства України запрошує 22 травня 2014 року о 16.00 годині на зустріч з відомим українським істориком, доктором історичних наук Тарасом Чухлібом.
Читати далі

Підтримайте проект

Звертаємося за матеріальною підтримкою до небайдужих до нашої культурної спадщини, яку найбільш виразно репрезентує тисячолітня Софія Київська. Уперше за останні часи підготовлено до видання прекрасну книгу-альбом «Мозаїки Святої Софії Київської», автором якої є доктор історичних наук, професор Надія Нікітенко.
Читати далі

Вихід у світ нових книг про Софію Київську

З’явилися нові видання, присвячені вивченню Софії Київської та загалом візантійсько-києворуській проблематиці.
Читати далі

Реалізація проекту «Тобі, Україно!»

PLATAR.jpg

Дирекція Львівського історичного музею, директор Благодійного Фонду «ПЛАТАР» Підгородецька І. В. та директор Музею історичного культурного надбання Кролевець С. П. домовились про подальшу реалізацію проекту «Тобі, Україно!».

Читати далі

* * *

Новини ВУАМ

Лекція: Фамільний Дім Грушевських у полум'ї більшовицької навали (7 лютого (25 січня) 1918 р.)

802-дім.jpg

27 січня  2018 р. о 15:00 на чергових «Історичних вправах в домі Грушевських» відбудеться лекція «Фамільний Дім Грушевських у полум'ї більшовицької навали (7 лютого (25 січня) 1918 р.)»

Читати далі

Лекція: Остороги “Ґедзя”

802 афіша.jpg

20 січня 2018 р. о 15.00 відбудеться друга лекція в рамках циклу ексклюзивних лекцій “Нові джерела до історії Української революції 1917–1921 рр.: текст, контекст і підтекст” проекту "Історичні вправи у Домі Грушевських".

Читати далі

Виставки ВУАМ

VIIІ щорічний Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів»

704-Az2017 01.jpg

Друзі, з 12-го до 14-го жовтня 2017 р. VІІІ Фестиваль української дитячої книги "Азбукове Королівство Магів і Янголів" запрошує вас до затишних посиденьок на горищі колишньої друкарні Києво-Печерської лаври.

Читати далі

Виставка Віталія Мітченка «Мандри»

704-Mitchenko-Mandry.jpg

Ви любите мандрувати? Є гарна нагода! З 22 вересня в Музеї книги і друкарства України працюватиме виставка Віталія Мітченка «Мандри».

Читати далі

Виставка «Українська гривня доби незалежності»

704-Hryvnja2017.jpg

Виставка «Українська гривня доби незалежності». В експозиції представлені гривневі банкноти часів УНР, Гетьмана Скоропадського та близько 200 монет доби незалежної України, в тому числі рідкісні, що відображають буремні події сучасності. Виставка відкрита для відвідування з 3 серпня 2017 року.

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація