Усі виставки ВУАМ

Виставка «Територія кольору»

704-Виставки.Колір.jpg

Виставка представляє творчість трьох молодих художниць зі Львова – Мирослави Рожко, Наталії Колпакової та Дарини Скринник-Миськи.

Читати далі

Виставка «Храм душі»

704-Виставки.Меценат2.JPG

Міжнародний Арт-Центр «Меценат» та Українська Православна Церква представляють проект «Духовність у сучасному мистецтві».

Читати далі

Виставка «Немає часу на поразку»

704-Вистаки.Костенко2.JPG

Виставка з нагоди 80-ліття від дня народження української поетеси, лауреата Шевченківської і Міжнародних премій Ліни Костенко.

Читати далі

Виставка «Канон»

704-Виставка.Канон.JPG

На виставці представлено колекцію ікон Ілларії Вєчєр.

Читати далі

Виставка «Арт Книга»

704-Виставка.Книга2.JPG

Традиційним образотворчим засобом для втілення або інтерпретації ідеї та теми літературного твору є художнє оформлення книги, ілюстрації до тексту. Виставка знайомить відвідувачів з творчістю художників, які працюють в мистецтві книги.

Читати далі

Виставка «Пам’яті Великого Хорса»

704-Виставки.Симиренко.jpg

Книжково-ілюстративна виставка до 175-річчя з дня народження Василя Федоровича Симиренка – видатного вченого, інженера-конструктора та технолога в галузі цукроваріння, щедрого мецената української культури, відомого серед українського громадянства як «Великий Хорс» (псевдонім – давньоязичницький бог Сонця).

Читати далі

Виставка «ПАМ'ЯТІ ВЕЛИКОГО ХОРСА»

704-Виставка.Параджанов.JPG

Книжково-ілюстративна виставка до 175-річчя з дня народження Василя Федоровича Симиренка – видатного вченого, інженера-конструктора та технолога в галузі цукроваріння, щедрого мецената української культури, відомого серед українського громадянства як «Великий Хорс» (псевдонім – давньоязичницький бог Сонця).

Читати далі

Виставка «Параджанов-Арт.Друга зустріч»

704-Виставка.Параджанов.JPG

Виставка на вшанування 45-ї річниці офіційного перегляду й виходу на екрани світового кіно фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків» за одноіменною повістю Михайла Коцюбинського.

Читати далі

Виставка «Дерева як сни»

704-Виставки.Рожко3.jpg

Персональна виставка Мирослави Рожко «Дерева як сни» з презентацією авторської техніки – ткацтво на склі.

Читати далі

Виставка «Тугий сніп з української ниви»

704-Виставка.Шудря5.JPG

Виставка з нагоди 75-річчя від дня народження письменника, кінодраматурга, журналіста Шевченківського лауреата Миколи Шудрі.

Читати далі

Новини ВУАМ

Музей книги і друкарства України запрошує учнів перших класів провести в Музеї свято «Букваря»

704-Новини. Свято.jpg

Метою заходу є вшанування першої книги – «Букваря», розвиток інтересу дітей до книги, знайомство зі скарбами Музею.

Читати далі

13 квітня 2010 року о 17 годині в Музеї книги і друкарства України відбудеться відкриття виставки «Територія кольору»

Виставка представляє творчість трьох молодих художниць зі Львова – Мирослави Рожко, Наталії Колпакової та Дарини Скринник-Миськи. Вхід вільний.
Читати далі

Статті ВУАМ

Колекція Коляди Григорія Івановича

704-Наукові дослідження.1..JPG

Найбільш повною і цінною колекцією, яка належить Державному музеєві книги і друкарства України, є збірка, подарована музею у 1976 році визначним книгознавцем, доктором філологічних наук, професором Григорієм Івановичем Колядою (1896-1977). Загалом вона становить понад 600 одиниць збереження.

Читати далі

Львів і українська книжка на зламі ХІХ і ХХ століть

Закуток старої Австрійської імперії, що в канцелярських книгах іменувався Королівством Галіції та Лодомерії, був одним з найбільших з-поміж усіх її численних провінцій. Старе княже місто Львів – політичний і комерційний центр Галичини, напевно, і не здогадувався про голод, безпросвітність, розгул експлуатації та страждання людей у цьому краї.
Читати далі

З історії календарів

Календар з’явився у наших пращурів ще в доісторичну добу. В його основі лежить зміни дня і ночі, річних сезонів і пов’язана з цим діяльність людини. Про що свідчать і українські назви місяців: березень або березіль, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень, січень, лютий, а також археологічні знахідки. Разом з тим це і книжка, що містить відомості про дні ріку, свята тощо.
Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація