18 травня — Міжнародний день музеїв

Золоті Ворота в Києві до реставрації. Кінець XIX ст.
Золоті Ворота в Києві до реставрації. Кінець XIX ст.

Шановні колеги!

З нагоди професійного свята — Міжнародного дня музеїв — прийміть найщиріші побажання! Цей день став святом для усіх, хто любить музеї, хто розуміє, яке значення вони мають у розвитку світової культури.

Висловлюю величезну повагу вам, хранителям культурного надбання і національних традицій нашої Країни! Бажаю активної і плідної праці, творчого натхнення, збільшення музейних колекцій, цікавих виставок та експозицій! Здоров’я і добробуту вам та вашим родинам!

Голова Всеукраїнської асоціації музеїв

Сергій Кролевець

Відвідувачам

Новини закладу

Музею Михайла Грушевського – 25 років!

Сьогодні, 3 лютого 2017 р., виповнюється 25 років від дня прийняття рішення про створення Історико-меморіального музею Михайла Грушевського.
Читати далі

День селфі в музеї Михайла Грушевського

CultureThemes у середині січня обирають день для музейного селфі. Цього року Міжнародний день селфі у музеї випадає на 18 січня. Українські музеї не залишилися осторонь та вже не перший рік підтримують традицію.Музей Михайла Грушевського долучається до ініціативи другий рік поспіль. Видатний науковець не був байдужим до мистецтва фотографії.
Читати далі

Ще раз про Крим і кримські музеї. Відкритий лист.

До ВУАМ надішов лист від науковців, музейників Криму адресований Вице-премьер министру, министру культуры Украины Кириленко В.А.
Читати далі

Новини ВУАМ

Лекція: Фамільний Дім Грушевських у полум'ї більшовицької навали (7 лютого (25 січня) 1918 р.)

802-дім.jpg

27 січня  2018 р. о 15:00 на чергових «Історичних вправах в домі Грушевських» відбудеться лекція «Фамільний Дім Грушевських у полум'ї більшовицької навали (7 лютого (25 січня) 1918 р.)»

Читати далі

Лекція: Остороги “Ґедзя”

802 афіша.jpg

20 січня 2018 р. о 15.00 відбудеться друга лекція в рамках циклу ексклюзивних лекцій “Нові джерела до історії Української революції 1917–1921 рр.: текст, контекст і підтекст” проекту "Історичні вправи у Домі Грушевських".

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація