Курс «Як видати книгу»

12-13 липня в Києві відомі українські письменники та видавці поділяться секретами ефективної співпраці молодих авторів з видавництвами. «Центр літературної освіти» оголошує прийом анкет на курс «Як видати книгу». Реєстрація учасників триватиме до 8 липня включно.

Спікерами курсу будуть досвідчені та професійні видавці, власники та директори видавництв, а саме: Брати Капранови, Ростислав Семків, Завен Баблоян, Світлана Скляр, а також літературний агент Юка Гаврилова.

На курсі «Як видати книгу» розповідатимуть: які є ефективні шляхи для видання власної книги; як правильно та раціонально презентувати рукопис видавцям; як розуміти видавничі потреби; які є дієві інструменти книжкового PR і просування автора-дебютанта; як видавництво бачить молодого автора; як знайти своє місце в літературі. Також спікери розкажуть про «внутрішню кухню» книжкового ринку, «підводні течії» правової сторони співпраці з видавництвами, на що звертати увагу в авторських договорах, та яких помилок уникати, окреслять основні тенденції розвитку видавничої справи і літературної сфери загалом.

Програма курсу складається з 16 годин лекційних та практичних занять. Також відбудеться круглий стіл «Які рукописи обирають видавці?», участь в якому візьмуть директори найбільших українських видавництв. Вони поділяться критеріями і вимогами до текстів кожного видавництва, які жанри, стилі і теми сьогодні цікавлять видавців.

Хто наші спікери?

- ЗАВЕН БАБЛОЯН – видавець, перекладач, літературний менеджер;

- ЮКА ГАВРИЛОВА – літературний агент, експерт з авторського права, керівник Юридичного бюро Київської національної медіапрофспілки;

- БРАТИ КАПРАНОВИ – видавці, письменники, публіцисти, директори видавництва «Зелений пес»;

- РОСТИСЛАВ СЕМКІВ – видавець, літературознавець, публіцист, директор видавництва «Смолоскип», викладач у «Києво-Могилянській Академій»;

- СВІТЛАНА СКЛЯР – видавець, головний редактор найбільшого в Україні видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля».

Як взяти участь?

Щоб взяти участь у проекті, потрібно заповнити РЕЄСТРАЦІЙНУ АНКЕТУ: http://goo.gl/ueAkRO Прийом заявок триває до 8 липня включно. Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок у розмірі 300 грн (у вартість входить навчання, кава-брейки, обіди, роздаткові матеріали тощо).

Дати і місце проведення: 12-13 липня 2014 р. (з 10:00 до 18:00), Музей книги і друкарства України (Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 9)

Контактна особа: Ольга Гончар (093-339-76-46, litosvita.org @ gmail.com)

Організатор: Центр літературної освіти Організаційний партнер: Музей книги і друкарства України Книгарні-партнери: Смолоскип, Читайка, Чулан, Купідон, мережа книгарень «Є» Інформаційні партнери: ART Ukraine, LB.ua, Платформа, Korydor, Лови Момент, Буквоїд, Друг читача, Читомо, ЛітАкцент, Litfest, Арт-Вертеп, Українська культура, Майстер Клас, Лавка Бабуїн

Детальніше про проект читайте за посиланням: http://goo.gl/hc0GME

Детальна програма:

- Ростислав Семків на лекції «Ефективна співпраця з видавцями: покрокова інструкція» розкаже про «внутрішню кухню» книжкового ринку, які є ефективні шляхи для видання власної книги; про успішний шлях автора до видавця та інші таємниці співпраці між літератором і видавництвом.

- Завен Баблоян на лекції «Пропозиція, від якої важко відмовитися: що цікавить видавця?» поділиться, як правильно та раціонально презентувати рукопис видавцям, виходячи з того, чим є сучасне видавництво і як воно функціонує. Слухачам також буде запропоновано потренуватися в підготуванні такої пропозиції.

- Світлана Скляр на лекції «Як видавництво бачить молодого автора» поділиться практичними порадами щодо тактики спілкування молодого письменника з видавцем.

- Юка Гаврилова на лекції «Договір між автором та видавництвом: деталі вирішують усе» розкаже про авторське право, «підводні течії» правової сторони співпраці з видавництвами, на що звертати увагу в авторських договорах, та яких помилок уникати.

- Юка Гаврилова на лекції «Видавець мене не бачить. Декілька способів стати помітним» розкаже, як навчитися розуміти видавничі потреби, та поділиться інструментами, як зацікавити потенційного видавця.

- Брати Капранови на майстер-класі «Що робити з книжкою після друку: ефективне просування і PR» поділяться ефективними інструментами книжкового PR та просування молодих авторів.

- На круглому столі «Які рукописи обирають видавці?», участь в якому візьмуть директори найбільших українських видавництв, поділяться критеріями і вимогами до текстів кожного видавництва, які жанри, стилі і теми сьогодні цікавлять видавців.

- Також учасники закріплюватимуть отриманні знання і досвід під час практичних завдань.

- у програмі можливі зміни (лише на краще)

- у перервах між усіма заняттями - кава-брейки (+ обіди)

Потребуєте додаткової інформації?

Відвідайте сторінки Музею книги і друкарства України у соціальних мережах:

vuam.org.ua (Музей книги і друкарства України)

Музей книги і друкарства України на Facebook https://www.facebook.com/Books.and.Printing.Museum?ref=stream

http://bookmuseum-ua.livejournal.com/

http://vk.com/bookmuseum

Музей книги і друкарства України розташований у Києві на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (вул. Лаврська, 9, корп. 9). Телефони для довідок (044) 280-79-76, 280-78-43, 280-52-56, 280-22-10.

Новини закладу

Щорічний Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» 2017

704-Az2017 03.jpg

З 12-го до 14-го жовтня 2017 р. VІІІ Фестиваль української дитячої книги "Азбукове Королівство Магів і Янголів" запрошує вас до затишних посиденьок на горищі колишньої друкарні Києво-Печерської лаври.

Читати далі

Програма Фестивалю української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» 2017

704-Az2017 01.jpg

Програма Фестивалю української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» 2017

Читати далі

Моноспектакль "Белая птица. Не улетай"

704-WhiteBird02.jpg

Моноспектакль "Белая птица. Не улетай". 17.09.17 (неділя) о 17.00

Читати далі

Новини ВУАМ

Лекція: Фамільний Дім Грушевських у полум'ї більшовицької навали (7 лютого (25 січня) 1918 р.)

802-дім.jpg

27 січня  2018 р. о 15:00 на чергових «Історичних вправах в домі Грушевських» відбудеться лекція «Фамільний Дім Грушевських у полум'ї більшовицької навали (7 лютого (25 січня) 1918 р.)»

Читати далі

Лекція: Остороги “Ґедзя”

802 афіша.jpg

20 січня 2018 р. о 15.00 відбудеться друга лекція в рамках циклу ексклюзивних лекцій “Нові джерела до історії Української революції 1917–1921 рр.: текст, контекст і підтекст” проекту "Історичні вправи у Домі Грушевських".

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація