Майстер-клас «Крокуємо до мрій» від дитячого письменника Євгенії Пірог

Кожна наша мрія мов чарівна казка. Проте, мрії допомагають наблизити реальність. Книга "Хлопчик Вітерець та Золота Планета" та її автор Євгенія Пірог шукатимуть відповіді на запитання «Чому?» і «Які?» потрібні перші кроки для здійснення своїх мрій, аби зробити життя яскравим та різнобарвним. Отож, Казкарка Джінні вирушає у мандрівку до Золотої планети!

Розшукуються помічники: дослідники та мрійники віком 6-10 років!

Секрети Золотої Планети, майстрування, пісні, гарний настрій – все це на додачу до сувенірів та автографів від Джінні.

Книга для родинного читання, отож запрошуємо юних мрійників разом з батьками! Мріяти ніколи не пізно!

Майстер-клас відбудеться 20 листопада (субота) о 14:00 годині в Музеї книги і друкарства України.

Музей книги і друкарства України розташований у Києві на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (вул. Івана Мазепи, 21, корп. 9).

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (044) 280-22-10, 280-79-76.

http://vsimrii.in.ua/

В форматі дитячої книги Євгенія Пірог працює впродовж двох років, в доробку близько десяти книг для різної вікової категорії. Всі проекти мають творчі особливості - розвивальні та активізуючи компоненти, що є заохочувальним чинником для читачів. Енергетика автора, соціальне спрямування змісту, науково-популярна тематика, бажання здійснити мрії – все перетворюється на джерело творчого натхнення читача. Різдвяна казка «Мрії збуваються» допомогла спільними зусиллями здійснити мрію юного художника з м.Рівне, а також стане святковим подарунком глядачам від дитячого Академічно-Драматичного театру «Віват!» з м.Києва.

Несподівані «Подорожі пані ТелеВежі» отримали продовження у вигляді творчого конкурсу юних літераторів Херсона та Скандинавської гімназії Києва. «Хлопчик Вітерець та Золота Планета» надихнула співачку ILLARIA на створення пісні «Золота Планета», що прозвучала в Києві під час презентації книги в книгарні «Є» .

Сьогоднішній успіх базується на багаторічному досвіді роботи з дітьми та молоддю - автор є засновником молодіжних громадських організацій Шоу-клуб «Азарт» (м.Нововолинськ), «Альфа» (м.Рівне), організатор студії шкільного радіомовлення «Радіо 2000Гц», впродовж кількох років керівник експериментальної учнівської малотиражної газети «Спалах».

Закінчила школу в Херсоні, вищу освіту здобула в КНУ ім.Т.Г.Шевченка (фізичний факультет) та інституті з патентно-ліцензійної роботи (м.Москва). Працювала інженером, патентознавцем, викладачем фізики, малювання, організатором дозвілля молоді.

Авторський сайт «Всі Мрії» презентує книжкові проекти та деякі напрямки соціальної діяльності автора – зустрічі в дитячих колективах, роботу над створенням аудіо-казок для слабозорих дітей, розробку телевізійних дитячих проектів, підтримку творчих мрій дітей.

Новини закладу

Щорічний Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» 2017

704-Az2017 03.jpg

З 12-го до 14-го жовтня 2017 р. VІІІ Фестиваль української дитячої книги "Азбукове Королівство Магів і Янголів" запрошує вас до затишних посиденьок на горищі колишньої друкарні Києво-Печерської лаври.

Читати далі

Програма Фестивалю української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» 2017

704-Az2017 01.jpg

Програма Фестивалю української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» 2017

Читати далі

Моноспектакль "Белая птица. Не улетай"

704-WhiteBird02.jpg

Моноспектакль "Белая птица. Не улетай". 17.09.17 (неділя) о 17.00

Читати далі

Новини ВУАМ

Лекція: Остороги “Ґедзя”

802 афіша.jpg

20 січня 2018 р. о 15.00 відбудеться друга лекція в рамках циклу ексклюзивних лекцій “Нові джерела до історії Української революції 1917–1921 рр.: текст, контекст і підтекст” проекту "Історичні вправи у Домі Грушевських".

Читати далі

© 2007–2016 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація