Виставка «Струни душі»

810 zaxist.JPG

Літературний проект «Зоряна фортеця» організовує виставку за мотивами творчості сучасних письменників-фантастів, які беруть участь у заходах проекту. Література сьогодення — це спадщина майбутнього. Фантастичний метод дозволяє письменникові отримати додатковий ступінь свободи та уявити речі, які неможливі у повсякденному житті, та спробувати спрогнозувати майбутнє. У своїх творах учасники літературного проекту неодноразово зверталися до альтернативних реальностей, створюючи надзвичайні нові світи. На виставці представлені речі, які символізують літературний пошук, відображають та ілюструють створені варіанти реальності, й матеріальні носії цих нових світів — журнали і книги, що вже стали культурною спадщиною України. Виставка триватиме з 10 по 25 травня 2012 року у Музеї культурної спадщини на Печерську.

Виставки закладу

Виставка історія майбутнього

ZF-afisha muzey 2012.jpg

Виставка «ІСТОРІЯ МАЙБУТНЬОГО» присвячена творам учасників літературного проекту «Зоряна Фортеця».

Читати далі

Виставки ВУАМ

VIIІ щорічний Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів»

704-Az2017 01.jpg

Друзі, з 12-го до 14-го жовтня 2017 р. VІІІ Фестиваль української дитячої книги "Азбукове Королівство Магів і Янголів" запрошує вас до затишних посиденьок на горищі колишньої друкарні Києво-Печерської лаври.

Читати далі

Виставка Віталія Мітченка «Мандри»

704-Mitchenko-Mandry.jpg

Ви любите мандрувати? Є гарна нагода! З 22 вересня в Музеї книги і друкарства України працюватиме виставка Віталія Мітченка «Мандри».

Читати далі

Виставка «Українська гривня доби незалежності»

704-Hryvnja2017.jpg

Виставка «Українська гривня доби незалежності». В експозиції представлені гривневі банкноти часів УНР, Гетьмана Скоропадського та близько 200 монет доби незалежної України, в тому числі рідкісні, що відображають буремні події сучасності. Виставка відкрита для відвідування з 3 серпня 2017 року.

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація