У Музеї культурної спадщини відбудеться лекція «Серж Лифар у спогадах сучасників»

Концерт відбудеться 28 березня 2012 року о 17.00 годині.

704-. Новини.Photo.JPG

Д-р Тарас Філенко – відомий український музикознавець, піаніст, органіст; автор кількох книжок та понад ста наукових праць у галузі історії української музики.

Багато років працював у Національній музичній академії України, де викладав курси фортепіано й історії української музики. Тарас Філенко вчився у найкращих піаністів та органістів України й Росії, наукову ступінь з музикології одержав у Київській консерваторії, а другий докторат з етномузикології – в Піттсбурзькому університеті (Пенсильванія, США).

Д-р Філенко виступав із концертами майже в усіх країнах Європи, Центральної та Північної Америки та на Близькому Сході. Він популяризує музику українських сучасних композиторів і маловідомих композиторів української діаспори. Як класичний і джазовий піаніст має кілька компакт-дисків. Як органіст записав диск духовної музики. Бере участь у проектах сценічного синтезу музики, модерного танцю й відеоряду.

Нещодавно вийшли друком два унікальні видання, співавтором яких є Тарас Філенко, про життя і творчість Миколи Лисенка англійською та українською мовами.

Тарас Філенко – лауреат фортепіанних конкурсів і стипендіат програми імені Фулбрайта й Фундаціі Петеш. Зараз викладає в Музичному центрі університету Duquesne (Піттсбург, США).

ВИСТУП: “Микола Лисенко і його оточення” з фотоілюстраціями

ПРОГРАМА КОНЦЕРТУ “Твори Миколи Лисенка і його послідовників”

М. Лисенко Елегія для фортепіано opus 41, # 3 Сумний спів Друга рапсодія на українські теми “Думка-Шумка”, opus 18 Марш до драми Л. Старицької-Черняхівської “Гетьман Дорошенко”

Л. Ревуцький Пісня

Я. Степовий Прелюд памяті Т. Шевченка

П. Козицький Прелюди

М. Скорик Бурлеска

Музей книги і друкарства України розташований у Києві на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (вул. Івана Мазепи, 21, корп. 9). Телефони для довідок (044) 280-79-76, 280-52-56, 280-22-10.

Новини ВУАМ

Лекція: Фамільний Дім Грушевських у полум'ї більшовицької навали (7 лютого (25 січня) 1918 р.)

802-дім.jpg

27 січня  2018 р. о 15:00 на чергових «Історичних вправах в домі Грушевських» відбудеться лекція «Фамільний Дім Грушевських у полум'ї більшовицької навали (7 лютого (25 січня) 1918 р.)»

Читати далі

Лекція: Остороги “Ґедзя”

802 афіша.jpg

20 січня 2018 р. о 15.00 відбудеться друга лекція в рамках циклу ексклюзивних лекцій “Нові джерела до історії Української революції 1917–1921 рр.: текст, контекст і підтекст” проекту "Історичні вправи у Домі Грушевських".

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація