Заповідник працює без вихідних.
Телефон для довідок: (044) 280-30-71.
Дорослі: 16 грн.
Учнівська молодь: 8 грн.
Діти до 7 років: безкоштовно
Пільговий тариф для пенсіонерів: 8 грн.
Дорослі: 20 грн.
Учнівська молодь: 10 грн.
Діти до 7 років: безкоштовно
Пільговий тариф для пенсіонерів: 10 грн.
Дорослі: 10 грн.
Учнівська молодь: 5 грн.
Діти до 7 років: безкоштовно
Пільговий тариф для пенсіонерів: 5 грн.
Дорослі: 10 грн.
Учнівська молодь: 3 грн.
Діти до 12 років: безкоштовно
Пільговий тариф для пенсіонерів: 3 грн.
У Києво-Печерському заповіднику існує розвинута і гнучка система пільг для різних категорій відвідувачів. Надаючи підтримку найбільш соціально незахищеним верствам населення, співробітники Заповідника безкоштовно обслуговують дітей дошкільного віку, сиріт, вихованців інтернатів, інвалідів І-ІІ груп, учасників Великої Вітчизняної війни, солдатів та сержантів строкової служби, прочан (щодня), учнівську молодь під час проведення різних дитячих акцій. Щопонеділка учні загальноосвітніх шкіл Києва також мають можливість відвідати Заповідник безкоштовно, а пенсіонери та учнівська молодь (школярі, студенти) сплачують тільки 50% вартості квитка.
Крім того, безкоштовно можуть відвідати Заповідник всі туристи і прочани у Дванадесяті свята й під час проведення Днів відкритих дверей до Всесвітнього Дня музеїв, Дня Києва, Дня Незалежності України, Дня знань.
Витвори мистецтва дуже легко пошкодити, тому не підходьте до експонатів занадто близько та не торкайтеся їх.
На території Заповідника забороняється вести несанкціоновану фото- та відеозйомку. Вартість дозволу на любительську зйомку становить 50 грн.
Не дозволяється проносити великі сумки, парасолі та напої усередину музейних та виставкових приміщень. Такі речі необхідно залишати в гардеробі.
Куріння заборонено на всій території Заповідника.
Стародавні ікони з трьох слов’янських держав — Білорусі, Росії та України — були представлені на спеціальній виставці, яка вібулася по черзі у столицях цих країн з травня по листопад 2008 року.
Читати далі
Представлені об’ємні оптичні зображення високохудожніх пам’яток матеріальної та духовної культури України. Копії виконані у вигляді голографічних скляних дисплеїв із внутрішнім шаром спеціальної фотоемульсії.
Читати далі
Пам’ятники сакрального мистецтва ХVІІ-ХХ століть з колекції Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Представлено понад 150 експонатів з дорогоцінних металів і дорогоцінних тканин.
Читати далі
Друзі, з 12-го до 14-го жовтня 2017 р. VІІІ Фестиваль української дитячої книги "Азбукове Королівство Магів і Янголів" запрошує вас до затишних посиденьок на горищі колишньої друкарні Києво-Печерської лаври.
Читати далі
Ви любите мандрувати? Є гарна нагода! З 22 вересня в Музеї книги і друкарства України працюватиме виставка Віталія Мітченка «Мандри».
Читати далі
Виставка «Українська гривня доби незалежності». В експозиції представлені гривневі банкноти часів УНР, Гетьмана Скоропадського та близько 200 монет доби незалежної України, в тому числі рідкісні, що відображають буремні події сучасності. Виставка відкрита для відвідування з 3 серпня 2017 року.
Читати далі
© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайт • Контактна інформація