Адреса, проїзд та паркування

Lavra 050508-775.jpg

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник розташований на вулиці Івана Мазепи у Києві між парком Слави та Співочим полем. Центральний вхід на територію — через ворота Троїцької Надбрамної церкви (вул. Івана Мазепи, 21). Детальніше дивіться на карті проїзду.

Поштова адреса

Корпус 8

вул. Івана Мазепи, 21

м. Київ, 01015

Україна

Телефони

Приймальня: 0 (44) 280-66-46

Екскурсійне бюро: 0 (44) 280-30-71

Як проїхати громадським транспортом

Від Центрального залізничного вокзалу (метро «Вокзальна») їхати до станції «Арсенальна». Далі їхати автобусом №24 або тролейбусом №38 до зупинки «Лавра».

Як проїхати на машині

Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.

Паркування

Припаркувати автомобіль можна вздовж стіни праворуч від центрального входу на територію Заповідника. Також місце для паркування можна пошукати вздовж вулиці Івана Мазепи.

Доводимо до вашого відома, що паркування безпосередньо біля Заповідника безкоштовне.

Карта

Фрагмент карти Києва з сайту «Весь Київ»
Фрагмент карти Києва з сайту «Весь Київ»

Схему проїзду можна вивчити на інтерактивній карті на Яндексі.

Виставки закладу

Виставка «Православна ікона Росії, України та Білорусі»

25.jpg

Стародавні ікони з трьох слов’янських держав — Білорусі, Росії та України — були представлені на спеціальній виставці, яка вібулася по черзі у столицях цих країн з травня по листопад 2008 року.

Читати далі

Виставка голограм «Духовні скарби України»

Духовні скарби України.jpg

Представлені об’ємні оптичні зображення високохудожніх пам’яток матеріальної та духовної культури України. Копії виконані у вигляді голографічних скляних дисплеїв із внутрішнім шаром спеціальної фотоемульсії.

Читати далі

Виставка «Лаврська скарбниця»

Дарохранильниця 18.jpg

Пам’ятники сакрального мистецтва ХVІІ-ХХ століть з колекції Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Представлено понад 150 експонатів з дорогоцінних металів і дорогоцінних тканин.

Читати далі

Виставки ВУАМ

VIIІ щорічний Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів»

704-Az2017 01.jpg

Друзі, з 12-го до 14-го жовтня 2017 р. VІІІ Фестиваль української дитячої книги "Азбукове Королівство Магів і Янголів" запрошує вас до затишних посиденьок на горищі колишньої друкарні Києво-Печерської лаври.

Читати далі

Виставка Віталія Мітченка «Мандри»

704-Mitchenko-Mandry.jpg

Ви любите мандрувати? Є гарна нагода! З 22 вересня в Музеї книги і друкарства України працюватиме виставка Віталія Мітченка «Мандри».

Читати далі

Виставка «Українська гривня доби незалежності»

704-Hryvnja2017.jpg

Виставка «Українська гривня доби незалежності». В експозиції представлені гривневі банкноти часів УНР, Гетьмана Скоропадського та близько 200 монет доби незалежної України, в тому числі рідкісні, що відображають буремні події сучасності. Виставка відкрита для відвідування з 3 серпня 2017 року.

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація