Відгуки відвідувачів


802-2007.06.21. День народження К (104).JPG
  • День холодний, а на серці — тепло. Перший серед наших державотворців нарешті повернувся додому, до хати, до якої не раз простелялись стежки предків. Доземний уклін всім, хто вистраждав цей музей. Дай Боже, щоб від цього часу почалось справжнє збереження старого Києва, який так любили в родині Грушевських.

З повагою М. Біляшівський. 11.11.2006 р.

  • Дорогі земляки! Нарешті маємо київський музей Михайла Грушевського — з чим Вас усіх і вітаю! Вражений багатством фактографічного й іконографічного матеріалу. Чудова експозиція, гідна нашого великого земляка. Вражений, як швидко реставровано й оформлено експонатами, усе автентичними, садибу Грушевських. Щира подяка усім працівникам музею. Плідної Вам праці й надалі. Впевнений музей Михайла Грушевського користуватиметься попитом у людей цікавих, небайдужих... Дякую!

Юрій Хорунжий, письменник, автор роману «Вірую» про Михайла Грушевського і книжки «Шляхетні українки» з есеєм про Катерину Грушевську. 17 листопада 2006 р.

  • Дякуємо, що Ви зберегли такі безцінні матеріали та спомини про надзвичайну людину та провідника українського народу. Я чуюся тут, що я в серці України та своєї родини.

Гандзя Савицька Мицак з Нью Йорку, родичка Марії Грушевської. 15 липня 2008 р.


  • Перед величчю Михайла Грушевського схиляється абсолютна більшість свідомих українців (думаю, що — кожен!), а от перед людьми, які створили цей музей і працюють у ньому — я таки схиляю свою голову! Тут насолоджуюсь Українським Духом! Тут заряджаю свої духовні акумулятори! Тут відчуваєш, що Україна — НЕ-ВМИ-РУ-ЩА!

Вол. Яворівський. 27.08.09 р.

  • Дорогесенькі працівники музею Грушевського, у великому захваті від вашої праці, у створенні цього музею, а також тієї естетики оформлення та подачі оригіналів. Музей як дорогоцінна скринька історії Великого Грушевського і наукових працівників, що так з любов’ю зустрічають відвідуючих, «неначе в рідній хаті». Нехай Господь оберігає, а народ шанує пам’ять великої історії.

Л.М. 5.11.2009 р.

  • Величезне Вам дякую за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками, мов улюблений чай.

06.2009 К.

  • Цікаві факти, події. Чудовий зміст самого музею. Повчальна інформація, яка дає змогу більше дізнатися про таку видатну людину, як Михайло Грушевський. Дуже цікавий музей, я в захваті!

Лобанова Катерина, 8-А, СЗШ №238. 15.11.09

  • Щиро вдячні за надзвичайно цікаву, змістовну, пізнавальну екскурсію. Вражені експозицією, її багатим наповненням, художнім вирішенням. Бажаємо Вам й надалі бути відданими своїй благородній справі, оптимізму та творчого злету.

Працівники Вінницького обласного краєзнавчого музею. 13.12.2010 р.

  • Ми давно збирались до музею Грушевського і, коли нарешті дійшли, не пошкодували. Експозиція цікава й продумана, екскурсія логічно збудована і добре розказана (на жаль, ми не запитали ім’я екскурсовода, молода дівчина з доброю мовою). Головне, що хочеться відзначити в роботі музейників — їм вдалося створити людяну експозицію. Тобто вона не суха, а цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.

Від імені усіх Ярина Цимбал. 10. 04.2010 р.

  • Отримали величезне задоволення, поринувши в атмосферу, ауру родини Грушевських!!! Цей куточок київської землі увійшов до пам’яті, серця, розуму як символ українського національного відродження, щирих родинних стосунків! Блискуча ерудиція гіда пана Миколи, аура речей, світлин, музейних композицій зачаровують та вражають!!! Ваш музей — перлина Києва!!!

Юрій, Тетяна, м. Кіровоград. 20.10.2011 р.

Виставки закладу

Виставка “У «БУДЯКАХ», «РЕП’ЯХАХ», «ҐЕДЗЯХ»…” (шаржі та карикатури на Михайла Грушевського)

802-Afisha карик-на-сайт.jpg

Бажаєте познайомитись з незвичним образом Михайла Грушевського у дружніх шаржах і карикатурах, над яким сміялися читачі сатиричних журналів 1907-1924 років - прямуйте на виставку " У «Будяках», «Реп’яхах», «Ґедзях»..." на Паньківській, 9!!!

Читати далі

Виставка іконопису Михайла Скопа «ВОЄВОДІ, ЩО ДВОГЛАВОГО ДОЛАЄ»

802-афіша Скоп.jpg

4 вересня 2014 року о 16.00 відкриється виставка «Воєводі, що двоглавого долає». Це друга персональна виставка львівського іконописця Михайла Скопа. На ній будуть представлені роботи в техніці українського середньовічного іконопису, наповнені особистим переживанням євангельського сюжету та діалогу з сучасністю.

Читати далі

Фотовиставка «Європейський вибір українського Майдану»

802-Фотовиставка майдан 1.jpg

Фотовиставка «Європейський вибір українського Майдану» відкриває цикл заходів Історико-меморіального музею Михайла Грушевського до Дня Незалежності України.

Читати далі

Виставки ВУАМ

VIIІ щорічний Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів»

704-Az2017 01.jpg

Друзі, з 12-го до 14-го жовтня 2017 р. VІІІ Фестиваль української дитячої книги "Азбукове Королівство Магів і Янголів" запрошує вас до затишних посиденьок на горищі колишньої друкарні Києво-Печерської лаври.

Читати далі

Виставка Віталія Мітченка «Мандри»

704-Mitchenko-Mandry.jpg

Ви любите мандрувати? Є гарна нагода! З 22 вересня в Музеї книги і друкарства України працюватиме виставка Віталія Мітченка «Мандри».

Читати далі

Виставка «Українська гривня доби незалежності»

704-Hryvnja2017.jpg

Виставка «Українська гривня доби незалежності». В експозиції представлені гривневі банкноти часів УНР, Гетьмана Скоропадського та близько 200 монет доби незалежної України, в тому числі рідкісні, що відображають буремні події сучасності. Виставка відкрита для відвідування з 3 серпня 2017 року.

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація