Усі виставки ВУАМ

Виставка «Мережива на гранях часу»

704-Виставки.нагулко3.jpg

Виставка живопису Юрія Нагулка.

Читати далі

Виставка до 200-річчя Миколи Гоголя відкрилася у Київському музеї російського мистецтва

702-Виставка-200-річчя-Гоголя-spotlight.jpg

27 жовтня 2009 року у Київському музеї російського мистецтва відкрилася виставка живопису, графіки та скульптури до 200-річчя від дня народження Миколи Гоголя (1809–1852).

Читати далі

Виставка «Барви України»

704-Виставки.Барви України.jpg

Виставка живопису Володимира Мазура та Тараса Паращука.

Читати далі

Виставка «Світло жив книгочит»

704-виставка.Грузов1.jpg

Виставка «Світло жив книгочит» присвячена пам’яті пристрасного бібліофіла, книгознавця, колекціонера рідкісної друкованої україніки Михайла Андрійовича Грузова (1943-2008).

Читати далі

Виставка «ANIMALS» Івана Семесюка

704-Виставка. Семесюк.JPG

Виставка «ANIMALS» представляє роботи київського художника Івана Семесюка (художній текстиль та скульптура).

Читати далі

Виставка «Не забудеш мене, поки віку твого, моя нене Вкраїно» з нагоди 190-річчя від дня народження Пантелеймона Куліша (1819 – 1897)

704-Виставка.Куліш.jpg

Музей книги і друкарства України до Дня Незалежності готує виставку «Не забудеш мене, поки віку твого, моя нене Вкраїно» з нагоди 190-річчя від дня народження Пантелеймона Куліша (1819 – 1897) – видатного українського письменника, вченого, перекладача, видавця, культурно-освітнього діяча.

Читати далі

Виставка «Про найголовніше»

704-Виставки.Про найголовн..jpg

Фотовиставка Євгена та Олега Казикіних (м.Київ)

Читати далі

Виставка «Українська вишивка Кубані»

704-Виставки.Вишивка.палиця.JPG

Виставка представляє роботи народної майстрині Палиці Галини Василівни (Краснодарський край, Росія).

Читати далі

Виставка«Українська вишивка Кубані»

704-Виставка. Мужність.jpg

Виставка представляє роботи народної майстрині Палиці Г.В.(Краснодарський край, Росія).

Читати далі

«Виставка-конкурс декоративних літер «Буквиця ХІ ст.». До 950-річчя Остромирового Євангелія».

704-Вист. Остром.Євангеліє.JPG

Остромирове Євангеліє – одна з найдавніших і перша точно датована рукописна книга Київської Русі. Писав її диякон Григорій у Києві з 21 жовтня 1056 р. до 12 травня 1057 р. на пергаменті, каліграфічним почерком для намісника київського князя Ізяслава у м. Новгороді Остромира. Оригінал книги зберігається в Публічній бібліотеці ім. М.Є.Салтикова-Щедріна в Санкт-Петербурзі. Церковно-слов’янський текст книги містить слова, вирази і граматичні форми, які вказують на спорідненість з живими говірками української мови.

Читати далі

Новини ВУАМ

Майстер-клас з олійного живопису та прикладного мистецтва

704-новини. Майстер3.JPG

28 жовтня о 15 годині Музей книги і друкарства України запрошує на зустріч зі стипендіатами Благодійної організації Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» Володимиром Мазуром та Тарасом Паращуком.

Читати далі

Анонс наукових конференцій у НКПІКЗ на 2009 рік

У листопаді-грудні 2009 року в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбудуться VІІ Несторівскі студії на тему «Святість і святині Давньої Русі» та ХІV Міжнародні Могилянські читання на тему «Мазепинська доба в культурі України».
Читати далі

У НКПІКЗ проводиться літературно-візуальний конкурс «Київ. Лавра. Фотоальбом.»

29 вересня 2009 року до дня заснування на теренах Києво-Печерської лаври Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника проводиться літературно-візуальний конкурс "КИЇВ. ЛАВРА. ФОТОАЛЬБОМ".
Читати далі

Статті ВУАМ

Львів і українська книжка на зламі ХІХ і ХХ століть

Закуток старої Австрійської імперії, що в канцелярських книгах іменувався Королівством Галіції та Лодомерії, був одним з найбільших з-поміж усіх її численних провінцій. Старе княже місто Львів – політичний і комерційний центр Галичини, напевно, і не здогадувався про голод, безпросвітність, розгул експлуатації та страждання людей у цьому краї.
Читати далі

З історії календарів

Календар з’явився у наших пращурів ще в доісторичну добу. В його основі лежить зміни дня і ночі, річних сезонів і пов’язана з цим діяльність людини. Про що свідчать і українські назви місяців: березень або березіль, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень, січень, лютий, а також археологічні знахідки. Разом з тим це і книжка, що містить відомості про дні ріку, свята тощо.
Читати далі

Співробітництво України з ЮНЕСКО

Києво-Печерська лавра
Києво-Печерська лавра

З 12 травня 1954 року Україна є членом ЮНЕСКО. Між Україною і ЮНЕСКО діалог здійснюється на високому політичному рівні. З грудня 1962 року в Парижі функціонує Постійне представництво України при ЮНЕСКО. З 2003 р. Постійним представником України при ЮНЕСКО є Посол України у Франції. Координацію співпраці національних інституцій з ЮНЕСКО покладено на Національну комісію України у справах ЮНЕСКО—міжвідомчий орган при МЗС України—створену Указом Президента України № 212/96 від 26 березня 1996 р.

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація