Виставка представляє м’які іграшки та бісерні фантазії молодих майстинь.
Читати далі
Виставка розповідає про студентський рух опору гітлерівському режиму в Мюнхені в 1942-1943рр.
Читати далі
Василь Перевальський — знаний художник-графік, автор численних ілюстрацій до національних народнопісенних і поетичних книжкових видань.
Читати далі
Ювілейна книжково-ілюстративна виставка, створена на відзначення 100-річчя від дня народження Григорія Кочура, розкриває сутність його духовного покликання, людської долі.
Читати далі
Остромирове Євангеліє – одна з найдавніших і перша точно датована рукописна книга Київської Русі. Писав її диякон Григорій у Києві з 21 жовтня 1056 р. до 12 травня 1057 р. на пергаменті, каліграфічним почерком для намісника київського князя Ізяслава у м. Новгороді Остромира. Оригінал книги зберігається в Публічній бібліотеці ім. М.Є.Салтикова-Щедріна в Санкт-Петербурзі. Церковно-слов’янський текст книги містить слова, вирази і граматичні форми, які вказують на спорідненість з живими говірками української мови.
Читати далі
У великій залі Музею книги і друкарства України демонструвалися твори митців багатьох національних меншин України: білорусів, греків, болгар, афганців, таджиків, німців, росіян, гагаузів, поляків, угорців, осетинів, вірмен, караїмів, татар, корейців, азербайджанців, дагестанців та багатьох інших.
Читати далі
Виставка присвячена 200-річчю від дня народження Осипа Максимовича Бодянського (1808-1877), талановитого вченого-філолога, історика, фольклориста, перекладача, видавця, бібліофіла.
Читати далі
У 2009 році прогресивне людство, об’єднане під гаслом миру і дружби між народами, відзначає 150-річчя від дня народження Шолом-Алейхема (Соломона Наумовича Рабиновича), класика єврейської літератури, сина української землі.
Читати далі
Виставка до 80-річчя від дня народження Володимира Івановича Крекотня (1929-1995) відомого літературознавця, вченого-медієвіста, доктора філологічних наук, українського патріота.
Читати далі
Читати далі
На конференції було заслухано близько 70 доповідей провідних вчених з України, Росії та Польщі.
Читати далі
Виставка знайомить з доробком давнього гагаузького роду з унікальними традиціями, що складалися протягом століть.
Читати далі
З 12 травня 1954 року Україна є членом ЮНЕСКО. Між Україною і ЮНЕСКО діалог здійснюється на високому політичному рівні. З грудня 1962 року в Парижі функціонує Постійне представництво України при ЮНЕСКО. З 2003 р. Постійним представником України при ЮНЕСКО є Посол України у Франції. Координацію співпраці національних інституцій з ЮНЕСКО покладено на Національну комісію України у справах ЮНЕСКО—міжвідомчий орган при МЗС України—створену Указом Президента України № 212/96 від 26 березня 1996 р.
Читати далі
Згадаймо добрим словом Миколу Сементовського, його батька Максима та братів.
Читати далі
Читати далі
© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайт • Контактна інформація