Відділ наукових видань

У відділі здійснюється робота з підготовки до друку наукових робіт, наукових проектів як колективних, так і індивідуальних, монографій, каталогів, буклетів. Більшість наукових публікацій є унікальними науковими розробками з різних галузей історії, мистецтвознавства. Для ознайомлення з останніми цікавими матеріалами та дослідженнями не тільки спеціалістів, а й широкого загалу здійснюється видання збірника наукових праць «Лаврський альманах» — єдине подібне видання серед музейних закладів України, внесене до переліку фахових видань з історичних наук постановою президії ВАК та збірника наукових праць «Могилянські читання», де публікуються останні наукові розробки та матеріали до Міжнародної науково-практичної конференції.

Діяльність

Працівники відділу займаються науковим редагуванням, коректурою всіх праць, що готуються до друку, проводять всю роботу до друку (набір тексту, підготовка ілюстрацій, внесення правок, звірка) співпрацюють з друкарнями. Редагують тексти до сайтів.

Також співробітники відділу працюють над розробками та написанням наукових робіт, доповідей для наукових конференцій та лекцій, наукових статей. Беруть участь у наукових проектах та конференціях.

Структура

Завідувач відділу

КРАЙНІЙ Костянтин Костянтинович, кандидат історичних наук

Тел.: (044) 254-52-65

Виставки закладу

Виставка «Православна ікона Росії, України та Білорусі»

25.jpg

Стародавні ікони з трьох слов’янських держав — Білорусі, Росії та України — були представлені на спеціальній виставці, яка вібулася по черзі у столицях цих країн з травня по листопад 2008 року.

Читати далі

Виставка голограм «Духовні скарби України»

Духовні скарби України.jpg

Представлені об’ємні оптичні зображення високохудожніх пам’яток матеріальної та духовної культури України. Копії виконані у вигляді голографічних скляних дисплеїв із внутрішнім шаром спеціальної фотоемульсії.

Читати далі

Виставка «Лаврська скарбниця»

Дарохранильниця 18.jpg

Пам’ятники сакрального мистецтва ХVІІ-ХХ століть з колекції Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Представлено понад 150 експонатів з дорогоцінних металів і дорогоцінних тканин.

Читати далі

Виставки ВУАМ

VIIІ щорічний Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів»

704-Az2017 01.jpg

Друзі, з 12-го до 14-го жовтня 2017 р. VІІІ Фестиваль української дитячої книги "Азбукове Королівство Магів і Янголів" запрошує вас до затишних посиденьок на горищі колишньої друкарні Києво-Печерської лаври.

Читати далі

Виставка Віталія Мітченка «Мандри»

704-Mitchenko-Mandry.jpg

Ви любите мандрувати? Є гарна нагода! З 22 вересня в Музеї книги і друкарства України працюватиме виставка Віталія Мітченка «Мандри».

Читати далі

Виставка «Українська гривня доби незалежності»

704-Hryvnja2017.jpg

Виставка «Українська гривня доби незалежності». В експозиції представлені гривневі банкноти часів УНР, Гетьмана Скоропадського та близько 200 монет доби незалежної України, в тому числі рідкісні, що відображають буремні події сучасності. Виставка відкрита для відвідування з 3 серпня 2017 року.

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація