Незабаром українські музеї отримають власний Інтернет-телеканал

R-Media-logo.jpg

ТМ «R-media» відкриває Інтернет-телеканал «Музеї України», на якому кожен український музей отримає час на розповідь про себе. Канал створено на новій платформі інтернет-телебачення, що активно використовується у засобах інтернет-коммунікацій.

Прийшов час і українським музеям відчути на собі користь від невпинного розвитку технологій. ТМ “R-media” впроваджує прогрес в розмірене життя музейних установ України і надає їм можливість відкрити для себе велику армію глядачів їх власного каналу, якими, безперечно, стануть всі користувачі Інтернет. Тепер на Інтернет-телеканалі «Музеї України» навіть найменший регіональний музей зможе розмістити свій сюжет, тим самим заявивши про себе з новою силою.

Головна мета цього проекту, це висвітлення культурно-мистецького життя України та музейних установ. Інтернет-телеканал «Музеї України» покликано зрушити з місця інтерес наших громадян до багатющого спадку, що залишила по собі історія України.

Особливістю проекту є інноваційний підхід до подачі матеріалів та відомостей про музеї, адже відеоінформація буде демонструватися як у режимі безперервного показу (як традиційне телебачення) так і в режимі відео за запитом. До уваги глядачів окрім відеороликів будуть представлені контакти музеїв та їхня адреса.

Також суттєвою особливістю Інтернет-телеканалу «Музеї України» є те, що його матеріали будуть доступні для перегляду по всій земній кулі де є доступ до мережі Інтернет.

Свою роботу Інтернет-телеканал «Музеї України» починає у грудні, слідкуйте за анонсом. Отже, шановні керівники музеїв, надсилайте свої відеоматеріали, слайд шоу, фотографії до редакції каналу, та приєднуйтесь до нашого проекту. Докладніше про проект читайте на нашій сторінці в Інтернет http://www.r-media.com.ua/projekts.

Листи можна надсилати за адресою:

Тарашкевичу Артему
ТОВ «Радолад»
вул. Сагайдачного, буд. 12
м. Київ
04070

Новини закладу

У Києві відбулось звітньо-виборче засідання Українського комітету ICOMOS

ICOMOS-logo.jpg

У п’ятницю, 12 лютого 2010 р., відбулось звітньо-виборче засідання Українського комітету ICOMOS. На зборах заслухано доповідь Президента ICOMOSу, переобрано керівництво Українського комітету ICOMOS. Крім іншого на засіданні зачитано заяву групи дійсних членів Українського комітету ICOMOS: про призупинення членства в Українському комітеті ICOMOS.

Читати далі

У Києво-Печерському заповіднику готується до друку унікальний провідник Федора Ернста «Київ»

700-Новини-Федір Ернст.jpg

Провідник Федора Ернста «Київ», що вийшов у світ 1930 року — ще одна яскрава пам’ятка боротьби тодішнього українства за правду й справедливість. Репринтне перевидання 1930 року.

Читати далі

Анонс наукових конференцій у НКПІКЗ на 2009 рік

У листопаді-грудні 2009 року в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбудуться VІІ Несторівскі студії на тему «Святість і святині Давньої Русі» та ХІV Міжнародні Могилянські читання на тему «Мазепинська доба в культурі України».
Читати далі

Новини ВУАМ

Лекція: Фамільний Дім Грушевських у полум'ї більшовицької навали (7 лютого (25 січня) 1918 р.)

802-дім.jpg

27 січня  2018 р. о 15:00 на чергових «Історичних вправах в домі Грушевських» відбудеться лекція «Фамільний Дім Грушевських у полум'ї більшовицької навали (7 лютого (25 січня) 1918 р.)»

Читати далі

Лекція: Остороги “Ґедзя”

802 афіша.jpg

20 січня 2018 р. о 15.00 відбудеться друга лекція в рамках циклу ексклюзивних лекцій “Нові джерела до історії Української революції 1917–1921 рр.: текст, контекст і підтекст” проекту "Історичні вправи у Домі Грушевських".

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація