Новини

У Києві відбулось звітньо-виборче засідання Українського комітету ICOMOS

ICOMOS-logo.jpg

У п’ятницю, 12 лютого 2010 р., відбулось звітньо-виборче засідання Українського комітету ICOMOS. На зборах заслухано доповідь Президента ICOMOSу, переобрано керівництво Українського комітету ICOMOS. Крім іншого на засіданні зачитано заяву групи дійсних членів Українського комітету ICOMOS: про призупинення членства в Українському комітеті ICOMOS.

Читати далі

У Києво-Печерському заповіднику готується до друку унікальний провідник Федора Ернста «Київ»

700-Новини-Федір Ернст.jpg

Провідник Федора Ернста «Київ», що вийшов у світ 1930 року — ще одна яскрава пам’ятка боротьби тодішнього українства за правду й справедливість. Репринтне перевидання 1930 року.

Читати далі

Незабаром українські музеї отримають власний Інтернет-телеканал

R-Media-logo.jpg

ТМ «R-media» відкриває Інтернет-телеканал «Музеї України», на якому кожен український музей отримає час на розповідь про себе.

Читати далі

Анонс наукових конференцій у НКПІКЗ на 2009 рік

У листопаді-грудні 2009 року в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбудуться VІІ Несторівскі студії на тему «Святість і святині Давньої Русі» та ХІV Міжнародні Могилянські читання на тему «Мазепинська доба в культурі України».
Читати далі

У НКПІКЗ проводиться літературно-візуальний конкурс «Київ. Лавра. Фотоальбом.»

29 вересня 2009 року до дня заснування на теренах Києво-Печерської лаври Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника проводиться літературно-візуальний конкурс "КИЇВ. ЛАВРА. ФОТОАЛЬБОМ".
Читати далі

У Галереї «НЕФ» відкриється персональна художня виставка Олександра Бобришева «Алегорія душі...»

17 червня 2009 р. о 17:00 у художній галереї «Неф» Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відкривається персональна художня виставка Олександра Бобришева «Алегорія душі».
Читати далі

У Галереї «НЕФ» відкрилась виставка родини Чакір «...І Білу щічку припудрив Травень...»

700-Виставка-НЕФ-Чакір-дівчатка.jpg

Виставка знайомить з доробком давнього гагаузького роду з унікальними традиціями, що складалися протягом століть.

Читати далі

Києво-Печерський заповідник відзначено у всеукраїнській акції «Музейна подія року»

700-Музейна подія року—2009 (переможці).jpg

В номінації «Популяризація музейних скарбів» Заповідник отримав спеціальну відзнаку за виставку «Православна ікона Росії, України, Білорусі».

Читати далі

Україна: від Трипілля до Київської Русі

700-Новини-Трипілля-директори.jpg

Україна вперше маштабно представить своє історичне та культурне надбання в США за допомогою серію виставок, що відбудуться в Америці протягом 2010—2012 рр.

Читати далі

* * *

Виставки закладу

Виставка голограм «Духовні скарби України»

Духовні скарби України.jpg

Представлені об’ємні оптичні зображення високохудожніх пам’яток матеріальної та духовної культури України. Копії виконані у вигляді голографічних скляних дисплеїв із внутрішнім шаром спеціальної фотоемульсії.

Читати далі

Виставка «Лаврська скарбниця»

Дарохранильниця 18.jpg

Пам’ятники сакрального мистецтва ХVІІ-ХХ століть з колекції Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Представлено понад 150 експонатів з дорогоцінних металів і дорогоцінних тканин.

Читати далі

Виставка мікромініатюр Миколи Сядристого

700-Сядристий-Санта-Марія.jpg

Кожна робота виконана вручну за особливою, авторською технологією. Застосовувалися оригінальні інструменти й пристосування, що спеціально створювались для кожної роботи окремо.

Читати далі

Виставки ВУАМ

VIIІ щорічний Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів»

704-Az2017 01.jpg

Друзі, з 12-го до 14-го жовтня 2017 р. VІІІ Фестиваль української дитячої книги "Азбукове Королівство Магів і Янголів" запрошує вас до затишних посиденьок на горищі колишньої друкарні Києво-Печерської лаври.

Читати далі

Виставка Віталія Мітченка «Мандри»

704-Mitchenko-Mandry.jpg

Ви любите мандрувати? Є гарна нагода! З 22 вересня в Музеї книги і друкарства України працюватиме виставка Віталія Мітченка «Мандри».

Читати далі

Виставка «Українська гривня доби незалежності»

704-Hryvnja2017.jpg

Виставка «Українська гривня доби незалежності». В експозиції представлені гривневі банкноти часів УНР, Гетьмана Скоропадського та близько 200 монет доби незалежної України, в тому числі рідкісні, що відображають буремні події сучасності. Виставка відкрита для відвідування з 3 серпня 2017 року.

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація