Музей історії Києва

Музей історії міста Києва, 2.jpg

Ласкаво просимо до нашого Музею!

Музей історії міста Києва було відкрито у дні святкування 1500-річного ювілею Києва – 26 травня 1982 р.  Історія створення та існування Музею є захопливою і цікавою. За час свого існування Музей здобув славу одного з найкращих науково-просвітницьких закладів столиці України, став справжньою візитною карткою нашого древнього міста.

Архангел Михаїл
Архангел Михаїл

Історія міста, з якою знайомить Музей, розкривається через розповідь про життя киян – видатних, відомих і невідомих, – починаючи з часів Київської Русі до сьогодення.

В експозиції відвідувачі Музею зможуть побачити комплекси матеріалів киян, що розкривають різні аспекти життя мешканців міста: торгівля, освіта, наука, мистецтво, релігія, війна тощо.

Серед експонатів, які прикрашають експозицію, – археологічні пам’ятки періоду Київської Русі, символ міського самоврядування – барельєф Архангела Михаїла з міської ратуші, особисті речі викладачів і випускників колегії П.Галагана, актриси М.Заньковецької, живописні роботи М.Прахова, О.Мурашка, В.Котарбінського, Г.Світлицького, матеріали прославленого авіаконструктора О.Антонова, всесвітньо відомої оперної співачки Є.Мірошниченко, видатного актора Б.Ступки та багато ін.

Виставки ВУАМ

VIIІ щорічний Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів»

704-Az2017 01.jpg

Друзі, з 12-го до 14-го жовтня 2017 р. VІІІ Фестиваль української дитячої книги "Азбукове Королівство Магів і Янголів" запрошує вас до затишних посиденьок на горищі колишньої друкарні Києво-Печерської лаври.

Читати далі

Виставка Віталія Мітченка «Мандри»

704-Mitchenko-Mandry.jpg

Ви любите мандрувати? Є гарна нагода! З 22 вересня в Музеї книги і друкарства України працюватиме виставка Віталія Мітченка «Мандри».

Читати далі

Виставка «Українська гривня доби незалежності»

704-Hryvnja2017.jpg

Виставка «Українська гривня доби незалежності». В експозиції представлені гривневі банкноти часів УНР, Гетьмана Скоропадського та близько 200 монет доби незалежної України, в тому числі рідкісні, що відображають буремні події сучасності. Виставка відкрита для відвідування з 3 серпня 2017 року.

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація