ТМ «R-media» відкриває Інтернет-телеканал «Музеї України», на якому кожен український музей отримає час на розповідь про себе. Канал створено на новій платформі інтернет-телебачення, що активно використовується у засобах інтернет-коммунікацій.
Прийшов час і українським музеям відчути на собі користь від невпинного розвитку технологій. ТМ “R-media” впроваджує прогрес в розмірене життя музейних установ України і надає їм можливість відкрити для себе велику армію глядачів їх власного каналу, якими, безперечно, стануть всі користувачі Інтернет. Тепер на Інтернет-телеканалі «Музеї України» навіть найменший регіональний музей зможе розмістити свій сюжет, тим самим заявивши про себе з новою силою.
Головна мета цього проекту, це висвітлення культурно-мистецького життя України та музейних установ. Інтернет-телеканал «Музеї України» покликано зрушити з місця інтерес наших громадян до багатющого спадку, що залишила по собі історія України.
Особливістю проекту є інноваційний підхід до подачі матеріалів та відомостей про музеї, адже відеоінформація буде демонструватися як у режимі безперервного показу (як традиційне телебачення) так і в режимі відео за запитом. До уваги глядачів окрім відеороликів будуть представлені контакти музеїв та їхня адреса.
Також суттєвою особливістю Інтернет-телеканалу «Музеї України» є те, що його матеріали будуть доступні для перегляду по всій земній кулі де є доступ до мережі Інтернет.
Свою роботу Інтернет-телеканал «Музеї України» починає у грудні, слідкуйте за анонсом. Отже, шановні керівники музеїв, надсилайте свої відеоматеріали, слайд шоу, фотографії до редакції каналу, та приєднуйтесь до нашого проекту. Докладніше про проект читайте на нашій сторінці в Інтернет http://www.r-media.com.ua/projekts.
Листи можна надсилати за адресою:
У п’ятницю, 12 лютого 2010 р., відбулось звітньо-виборче засідання Українського комітету ICOMOS. На зборах заслухано доповідь Президента ICOMOSу, переобрано керівництво Українського комітету ICOMOS. Крім іншого на засіданні зачитано заяву групи дійсних членів Українського комітету ICOMOS: про призупинення членства в Українському комітеті ICOMOS.
Читати далі
Провідник Федора Ернста «Київ», що вийшов у світ 1930 року — ще одна яскрава пам’ятка боротьби тодішнього українства за правду й справедливість. Репринтне перевидання 1930 року.
Читати далі
Читати далі
27 січня 2018 р. о 15:00 на чергових «Історичних вправах в домі Грушевських» відбудеться лекція «Фамільний Дім Грушевських у полум'ї більшовицької навали (7 лютого (25 січня) 1918 р.)»
Читати далі
20 січня 2018 р. о 15.00 відбудеться друга лекція в рамках циклу ексклюзивних лекцій “Нові джерела до історії Української революції 1917–1921 рр.: текст, контекст і підтекст” проекту "Історичні вправи у Домі Грушевських".
Читати далі
© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайт • Контактна інформація