29 вересня 2009 року до дня заснування на теренах Києво-Печерської лаври Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника проводиться літературно-візуальний конкурс "КИЇВ. ЛАВРА. ФОТОАЛЬБОМ".
Київ уславлений поміж європейських міст парками, садами, унікальністю свого ландшафту, архітектурним обличчям створеним І. Григоровичем-Барським, В. Городецьким, Й. Шеделем, С. Ковніром та іншими.
Багато архітектурних будівель зберігають свої таємниці, химерні придумки, майже казки, такі як будинок барона Ф. Штейгеля (архітектор В. Городецький), будинок з химерами (архітектор В. Городецький), Велика Лаврська дзвіниця (архітектор Й. Шедель) і т.п.
Будівлі чи краєвиди Києва, які зберігають пам'ять про неповторні та важливі для міста та України події, пов'язані з історією міста чи легендами і є предметом конкурсу.
Важливі дрібниці, які роблять неповторне обличчя міста. Те, що ми зберігаємо на пам'ять. Конкурс до того ж є своєрідним протестом супроти намагань в угоду наживі порушити людські і Божі закони, стандартами новобудов, знищенням пам'яток архітектури. Ідея конкурсу — фотоальбом, місце, куди збираємо найдорожчі спогади про найближчих людей на фоні пам'яток, найприємніші події вмонтовані у «місця пам'яті» міста.
Поєднання тексту із зображенням — вітаємо.
Автори-переможці будуть запрошені на перфоменс "Київ. Лавра. Фотоальбом". Роботи переможців будуть презентовані 29 вересня 2009 року у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику і висвітлені на сайті Заповідника та на сайті ВУАМ. Сам перфоменс "Київ. Лавра. Фотоальбом" буде висвітлюватися засобами масової інформації.
На переможців чекають дипломи і не матеріальні нагороди (інтерв'ю з переможцями, тощо).
Цінується перш за все оригінальність бачення та креативне мислення. Ваші твори — це віддзеркалення Вашої особистості.
Не будьте байдужими до долі свого міста!
Адреса: 01015 м. Київ
вул. Івана Мазепи 21, корпус N 20
Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник
Науково-дослідний відділ вивчення і розвитку музейної справи.
Топилку Олегу Васильовичу або Горовому Анатолію Васильовичу (на конверті помітка "на конкурс")
Тел. 254-54-27, Моб. тел. 80679523606
У п’ятницю, 12 лютого 2010 р., відбулось звітньо-виборче засідання Українського комітету ICOMOS. На зборах заслухано доповідь Президента ICOMOSу, переобрано керівництво Українського комітету ICOMOS. Крім іншого на засіданні зачитано заяву групи дійсних членів Українського комітету ICOMOS: про призупинення членства в Українському комітеті ICOMOS.
Читати далі
Провідник Федора Ернста «Київ», що вийшов у світ 1930 року — ще одна яскрава пам’ятка боротьби тодішнього українства за правду й справедливість. Репринтне перевидання 1930 року.
Читати далі
ТМ «R-media» відкриває Інтернет-телеканал «Музеї України», на якому кожен український музей отримає час на розповідь про себе.
Читати далі
27 січня 2018 р. о 15:00 на чергових «Історичних вправах в домі Грушевських» відбудеться лекція «Фамільний Дім Грушевських у полум'ї більшовицької навали (7 лютого (25 січня) 1918 р.)»
Читати далі
20 січня 2018 р. о 15.00 відбудеться друга лекція в рамках циклу ексклюзивних лекцій “Нові джерела до історії Української революції 1917–1921 рр.: текст, контекст і підтекст” проекту "Історичні вправи у Домі Грушевських".
Читати далі
© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайт • Контактна інформація