Музей книги і друкарства України запрошує 18 травня о 17.00 годині на першу презентацію в Україні повного твору Генрі Перселла - семі-опери «Діоклетіан» (Dioclesian) від 1690 року у виконанні барокового ансамблю «Колегіум Київ». Арсеній Полтавець – концертмейстер, Олена Жукова - клавесин, Хор «Аніма» – академічний хор Київського національного університету культури під орудою Наталі Кречко. Диригент Пол Генрі. «Пророчиця», або історія Діоклетіана – шедевр англійської оперної сцени епохи Реставрації. Вхід вільний.
Читати далі
Читати далі
Читати далі
24-27 квітня в Києві відомі українські письменники та видавці поділяться секретами успіху в літературі з авторами-початківцями. «Центр літературної освіти» оголошує прийом анкет на Весняну літературну школу.
Читати далі
П'ятниця, 4 квітня. 19.00. Вхід - 50 грн.
Читати далі
Читати далі
9 квітня 2014 року о 18.00 годині найзагадковіший твір Тараса Шевченка – містерія «Великий льох» – прозвучить мовою театру у Музеї книги і друкарства. Надзвичайно актуальну, новаторську поему Великого Кобзаря, в яку він вклав особливо глибокий національно-політичний і містичний смисл, поставить майстер містерій, лауреат 14 міжнародних фестивалів, режисер театру «Перетворення» Володимир Завальнюк. Вперше у Києві поема «Великий льох» з’явиться в репертуарі професійного театру.
Читати далі
Читати далі
27 березня, о 18:30, у великій залі Музею книги і друкарства відбудеться мистецька подія проекту «BANDURA STYLE», що презентує український продукт на новому сучасному рівні.Автор проекту – Ярослав Джусь.
Читати далі
Читати далі
Виставка «Всесвіт удвох» львівських мистців Катерини і Володимира Немирь експонуватиметься у залах Музею книги і друкарства України з 20 лютого 2015 року. Будуть представлені твори пластики малих форм Катерини Немирі та живопис Володимира Немирі. Виставка подружжя Немирь покликана привідкрити ті глибинні емоції, що наповнювали художників упродовж останніх років їх перебування в Україні трансформовані у зримі новаторські мистецькі образи.
Читати далі
Скульптурний проект «Собор Архангелів» Автор - Максим Рачковський «Собор Архангелів» - це скульптурний проект, що зображує сімох Архангелів Божих: Михаїла, Гавриїла, Єгудиїла, Селафиїла, Уриїла, Рафаїла та Варахиїла. Назвою проект завдячує одноіменній іконі – «Собор Архангелів». Сюжет якої зображує Архангелів, що збираючись разом, утворюють «собор» Архангелів вважають божественними провідниками людей на їхньому життєвому шляху.
Читати далі
Виставка, присвячена 80-им роковинам від дня народження Василя Симоненка. Василь Симоненко – один з найяскравіших і найзначніших українських поетів, предтеча і один з наймогутніших представників демократичного руху «шістдесятників» в українській літературі, поет – талант, якого спалахнув блискавкою і залишив на літературному небосхилі незгасну заграву.
Читати далі
4 вересня 2014 року о 16.00 відкриється виставка «Воєводі, що двоглавого долає». Це друга персональна виставка львівського іконописця Михайла Скопа. На ній будуть представлені роботи в техніці українського середньовічного іконопису, наповнені особистим переживанням євангельського сюжету та діалогу з сучасністю.
Читати далі
Фотовиставка «Європейський вибір українського Майдану» відкриває цикл заходів Історико-меморіального музею Михайла Грушевського до Дня Незалежності України.
Читати далі
Традиційні «Вернісажі у Грушевських» не вперше презентують спільні проекти з Музеєм шістдесятництва. Цього разу представляємо виставку робіт знаної художниці Любові Панченко.
Читати далі
© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайт • Контактна інформація