Книжково-ілюстративна виставка під такою назвою відкрилася 4 березня в Музеї книги і друкарства України до 175-річчя з дня народження Василя Федоровича Симиренка – видатного вченого, інженера-конструктора та технолога в галузі цукроваріння, щедрого мецената української культури, відомого серед українського громадянства як «Великий Хорс» (Хорс – давньоязичницький бог Сонця).
Читати далі
Найбільш повною і цінною колекцією, яка належить Державному музеєві книги і друкарства України, є збірка, подарована музею у 1976 році визначним книгознавцем, доктором філологічних наук, професором Григорієм Івановичем Колядою (1896-1977). Загалом вона становить понад 600 одиниць збереження.
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Згадаймо добрим словом Миколу Сементовського, його батька Максима та братів.
Читати далі
Читати далі
Візуальне уявлення про безконечник отримуємо, коли милуємося орнаментом, мальованим чи вишитим, дрібні елементи якого повторюються. Такий ланцюжок не має кінця, а коли замикається в коло, то вже й без початку.
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Книга «Historiae biblicae Veteris et Novi Testamenti», що була видана в Аусбурзі у середині XVIII ст., є справжньою перлиною у колекції Музею книги і друкарства України.
Читати далі
Виставка представляє творчість трьох молодих художниць зі Львова – Мирослави Рожко, Наталії Колпакової та Дарини Скринник-Миськи.
Читати далі
Міжнародний Арт-Центр «Меценат» та Українська Православна Церква представляють проект «Духовність у сучасному мистецтві».
Читати далі
Виставка з нагоди 80-ліття від дня народження української поетеси, лауреата Шевченківської і Міжнародних премій Ліни Костенко.
Читати далі
Традиційним образотворчим засобом для втілення або інтерпретації ідеї та теми літературного твору є художнє оформлення книги, ілюстрації до тексту. Виставка знайомить відвідувачів з творчістю художників, які працюють в мистецтві книги.
Читати далі
Книжково-ілюстративна виставка до 175-річчя з дня народження Василя Федоровича Симиренка – видатного вченого, інженера-конструктора та технолога в галузі цукроваріння, щедрого мецената української культури, відомого серед українського громадянства як «Великий Хорс» (псевдонім – давньоязичницький бог Сонця).
Читати далі
© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайт • Контактна інформація