27 жовтня 2009 року у Київському музеї російського мистецтва відкрилася виставка живопису, графіки та скульптури до 200-річчя від дня народження Миколи Гоголя (1809–1852).
Читати далі
Виставка «Світло жив книгочит» присвячена пам’яті пристрасного бібліофіла, книгознавця, колекціонера рідкісної друкованої україніки Михайла Андрійовича Грузова (1943-2008).
Читати далі
Виставка «ANIMALS» представляє роботи київського художника Івана Семесюка (художній текстиль та скульптура).
Читати далі
Музей книги і друкарства України до Дня Незалежності готує виставку «Не забудеш мене, поки віку твого, моя нене Вкраїно» з нагоди 190-річчя від дня народження Пантелеймона Куліша (1819 – 1897) – видатного українського письменника, вченого, перекладача, видавця, культурно-освітнього діяча.
Читати далі
Виставка представляє роботи народної майстрині Палиці Галини Василівни (Краснодарський край, Росія).
Читати далі
Виставка представляє роботи народної майстрині Палиці Г.В.(Краснодарський край, Росія).
Читати далі
Остромирове Євангеліє – одна з найдавніших і перша точно датована рукописна книга Київської Русі. Писав її диякон Григорій у Києві з 21 жовтня 1056 р. до 12 травня 1057 р. на пергаменті, каліграфічним почерком для намісника київського князя Ізяслава у м. Новгороді Остромира. Оригінал книги зберігається в Публічній бібліотеці ім. М.Є.Салтикова-Щедріна в Санкт-Петербурзі. Церковно-слов’янський текст книги містить слова, вирази і граматичні форми, які вказують на спорідненість з живими говірками української мови.
Читати далі
Читати далі
Читати далі
«Музейна папірня». В Музеї книги і друкарства України щосуботи проходять майстер-класи з виготовлення паперу, де кожен бажаючий може зробити аркуш паперу власними руками за стародавньою технологією.
Читати далі
Найбільш повною і цінною колекцією, яка належить Державному музеєві книги і друкарства України, є збірка, подарована музею у 1976 році визначним книгознавцем, доктором філологічних наук, професором Григорієм Івановичем Колядою (1896-1977). Загалом вона становить понад 600 одиниць збереження.
Читати далі
Читати далі
Читати далі
© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайт • Контактна інформація