Усі виставки ВУАМ

Виставка «Світ дитинства» живопис, батик

704-Виставки. Світ. дит..jpg

Виставка живопису Олександри Авдєєвої та Марини Кармаліти.

Читати далі

Виставка «Світле Воскресіння» до 200-річчя від дня народження Миколи Гоголя (1809-2009)

704-Вистаки.Гоголь.Портрет1.jpg

Виставка «Світле Воскресіння» представляє книжкову і образотворчу Гоголіану із фондової колекції Музею, а також архівні матеріали Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України.На ній більше двохсот експонатів: видання творів письменника та книжкова графіка – ілюстрації українських художників до його творів, елементи оформлення, екслібриси; автографи Гоголя.

Читати далі

Виставка «Слово і образ»

704- Кондратьєва. Виставка.jpg

Виставка живопису Наталії та Оксани Кондратьєвих.

Читати далі

Виставка «Спалах української державності у Срібному Закарпатті»

704- Виставки.jpg

Виставка на відзначення 70-річчя Карпатської України, 90-річчя Гуцульської Республіки, 135-річчя від дня народження Президента Карпатської України Августина Волошина.

Читати далі

Виставка навчальної літератури XVI-XXI століть «Перше научіння отрокам»

704-Виставки. головна.jpg

Книжка в житті дитини, пізнанні нею світу, в її вихованні відіграє визначну роль. Саме це засвідчує книжково-ілюстративна виставка «Перше научіння отрокам», на якій представлено книжки для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку з колекції Музею книги і друкарства України, Музею книги та друкарства (м. Острог), приватних зібрань.

Читати далі

Виставка «Свята Гора Почаївська»

704-KORONOVANIE-spotlight.jpg

Виставка присвячена історії однієї з найшанованіших православних обителей України — Почаївській Свято-Успенській лаврі.

Читати далі

Виставка творів Анатолія Криволапа

Krivolap 5.jpg

Твори відомого українського живописця будуть представлені у Київському музею російського мистецтва.

Читати далі

Виставка «Православна ікона Росії, України та Білорусі»

25.jpg

Стародавні ікони з трьох слов’янських держав — Білорусі, Росії та України — були представлені на спеціальній виставці, яка вібулася по черзі у столицях цих країн з травня по листопад 2008 року.

Читати далі

Виставка «Стара Литва»

Вільнюс. Вулиця Тілто.jpg

На виставці «Стара Литва» було представлено 51 твір видатного художника М. В. Добужинського з колекцій Музею мистецтв Литви та Національного музею мистецтва М. К. Чюрльоніса.

Читати далі

Виставка Одеської школи живопису другої половини XX ст.

Л. Ястреб. Курсант.jpg

На виставці буде представлено близько 80-ти живописних творів одеських митців другої половини XX ст. Нинішня виставка розпочинає музейний проект «Мистецькі школи України».

Читати далі

Новини ВУАМ

Україна: від Трипілля до Київської Русі

700-Новини-Трипілля-директори.jpg

Україна вперше маштабно представить своє історичне та культурне надбання в США за допомогою серію виставок, що відбудуться в Америці протягом 2010—2012 рр.

Читати далі

Гоголь очима наступних поколінь

700-КПІКЗ-новина-Гоголь.JPG

У Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулося літературно-мистецьке дійство «Гоголь очима наступних поколінь».

Читати далі

Експерти ЮНЕСКО відвідали Київ

Unesco.gif

З 2 по 5 березня 2009 року відбувся візит в Україну експертів Центру всесвітньої спадщини (ЦВС) ЮНЕСКО та Міжнародної ради з питань пам’яток та визначних місць (ІКОМОС)

Читати далі

Статті ВУАМ

Сучасна українська книжка на стаціонарних виставках у Музеї книги і друкарства України

У музеї книги і друкарства України окрім постійної експозиції щороку експонуються виставки до ювілейних дат видатних діячів української культури і літератури, а також діячів видавничої справи і книжкової графіки. Окрім того, музей практикує влаштування великих виставок до ювілеїв сучасних українських видавництв і видавничих організацій та важливих дат у житті нашої держави.
Читати далі

Безконечник

704-Статті. Безк..jpg

Візуальне уявлення про безконечник отримуємо, коли милуємося орнаментом, мальованим чи вишитим, дрібні елементи якого повторюються. Такий ланцюжок не має кінця, а коли замикається в коло, то вже й без початку.

Читати далі

Перша школа поліграфічних кадрів

У кінці 19 – на початку 20 ст. в Києві відчутно пожвавилась книговидавнича справа. Тут тоді вже працювало більше 70 друкарень, літографій, нотодрукарень, палітурень тощо. Старі малопродуктивні друкарські верстати були витіснені швидкісними друкарськими машинами.
Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація