Усі виставки ВУАМ

Виставка «Українські стародруки»

704-P8044231.JPG

Відкриття виставки та презентація книги «Зібрання українських стародруків XVI — XVIII століть» з приватної колекції В. А. Гайдука відбудеться 20 вересня 2012 року о 18.00 годині.

Читати далі

Виставка «Мистецька родина»

704-Новини. Турецький І..jpg

Відкриття виставки живопису, графіки, художнього скла та фотографій родини Турецьких (м. Львів) відбудеться 16 вересня 2012 року о 16.00 годині.

Читати далі

Виставка «Брат по плоті та духу» (до 135-річчя від дня народження історика та літературознавця Олександра Грушевського)

802-Афіша Ол.Грушевський.jpg

Запрошуємо відвідати виставку «Брат по плоті та духу» (до 135-річчя від дня народження історика та літературознавця Олександра Грушевського)

Читати далі

Тематична виставка декоративно-прикладного мистецтва: «І оживе добра слава, слава України»

І оживе добра слава, слава України.jpg

В експозиції представлені вироби декоративно-прикладного мистецтва народних майстрів та аматорів — активних учасників багатьох виставок, лауреатів конкурсів та творчих звітів.

Читати далі

Виставка «Сценографія Богдана Поліщука»

704-Виставка. Сценографія Богдана Поліщука1.jpg

Відкриття виставки відбудеться 7 вересня о 19.00 годині.

Читати далі

Виставка «Львів тут»

704-Виставка. Леся Квик.jpg

Відкриття виставки живопису та графіки Лесі Квик відбудеться 18 серпня о 16.00 годині.

Читати далі

Виставка живопису Сергія Михайличенка

Михайличенкко.jpg

Твори художника виконані на професійному рівні. Кожна картина художника має свою історію, настрій, вишуканість та довершеність.

Читати далі

Виставка „Нескорені“ (Присвячена Дню Перемоги)

Нескорені.jpg

В експозиції виставки основна увага акцентована на матеріалах, які ілюструють діяльність партизанських загонів (серед них — матеріали К.К. Гриба, командира Уманського партизанського загону) і підпільних організацій (серед експонатів — матеріали А.І. Савінова, керівника підпільної партійної організації «За радянську владу») та їхню взаємодію.

Читати далі

Виставка „Втрачене дитинство“ (до Міжнародного дня захисту дітей – 1 червня)

Втрачене дитинство.jpg

На виставці відвідувачі можуть дізнатись про те, в яких воєнних конфліктах приймали участь діти, як війни та їх наслідки впливали на долю найменших і незахищених жителів неспокійної планети Земля і яким має бути щасливе дитинство.

Читати далі

Виставка „Жіноче обличчя Перемоги“ (до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня)

Афіша Жіноче обличчя Перемоги .JPG

Виставка розповість мовою фотографій і документів про жінок, які, не зважаючи на труднощі, боролися до останнього подиху в складі різних військ, навіть в тих, які, здавалося б, просто не сумісні з жінкою, наприклад, танкових.

Читати далі

* * *

Новини ВУАМ

Музей книги і друкарства України запрошує на відкриття виставки «Мистецька родина»

704-Новини. Турецький І..jpg

Відкриття виставки живопису, графіки, художнього скла та фотографій родини Турецьких (м. Львів) відбудеться 16 вересня 2012 року о 16.00 годині.

Читати далі

Оновлений театральний журнал «Коза» №7 презентують у Музеї книги

704-Новини.Плакат до виставки сценографії copy.jpg

7 вересня 2012 року о 19:00 в Музеї книги і друкарства України відбудеться презентація 7-го номера Незалежного Театрального Журналу «КОЗА». В рамках презентації на вас чекає відкриття виставки сценографії Богдана Поліщука.

Читати далі

Запрошуємо на читання казок літературного конкурсу «Казки рідного міста»

Читання відбуваються щосуботи та щонеділі в Музеї книги і друкарства України. Конкурс проводиться в рамках третього Фестивалю української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» і триває з 1 травня 2012 року по 1 жовтня 2012 року.
Читати далі

Статті ВУАМ

Леся Українка і Сергій Мержинський

У червні 1897 року Леся Українка прибула до Ялти, де зняла в новій частині міста, в Чукурларі, помешкання на дачі Ліщинського. Там відбулося знайомство поетеси, яка виявляла інтерес до марксизму, з білорусом Сергієм Костянтиновичем Мержинським. Познайомилися вони за рекомендацією Павла Тучапського, редактора «Рабочей газеты», видання якої мало налагодитися в Києві за рішенням місцевих соціал-демократичних груп і петербурзького «Союзу боротьби за визволення робітничого класу».
Читати далі

До історії видання першої біографії Б.Грінченка 1911р.

Марія Миколаївна Грінченко-Загірня (1863 – 1928) – українська письменниця, перекладач, видавець, відома широкому загалу як дружина і соратниця, вірна помічниця і послідовна продовжувачка справи свого чоловіка – відомого українського письменника і громадського діяча Бориса Дмитровича Грінченка.
Читати далі

Ліро-поетична поема Семена Боброва «Таврида, или мой летний день в Таврическом Херсонисе»

Семен Сергійович Бобров народився 1763 р. в російському місті Ярославлі в родині священика. З дев’яти років жив у Москві, де навчався в семінарії, гімназії, університеті (закінчив 1785 р.). Його учителями і покровителями були М.І. Новиков і М.М.Херасков. Визнання Боброву приніс вірш «Действие и слава зиждущего духа», надрукований у журналі «Собеседник любителей российского».
Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація