Усі новини ВУАМ

«Азбукове Королівство Магів та Янголів» прочинило двері князівства казок!

704-Новини. Логотип Фестивалю.gif

24 лютого в Музеї книги і друкарства України відбулись читання дитячих казок та фантастичних оповідань у виконанні авторів. Учні, які взяли участь у цьому заході, є учасниками конкурсу казок, який проходить в рамках IV Фестивалю української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів та Янголів».

Читати далі

Концерт фортепіанної музики

704-Афіша концерт Музей книги 3 березня.jpg

Концерт відбудеться 3 березня 2013 року о 16.00 годині. Виступають учні Київської Середньої Спеціалізованої Музичної школи імені Лисенка класу викладача Абаєвої Тетяни Володимирівни.

Читати далі

У Переяславі-Хмельницькому відбулась зустріч керівництва ВУАМу з міським головою

IMG 5116.JPG

16 лютого 2013 року в місті Переяслав-Хмельницький відбулась зустріч голови ВУАМ Сергія Кролевця і голови Музейно-Експертної ради ВУАМ Нелі Куковальської з міським головою міста Переяслав-Хмельницький Шкірою Олександром Григоровичем. На зустрічі Переяслав-Хмельницький міський голова розповів про плани і перспективи культурного, освітнього і туристичного розвитку міста-музею, які для міста є пріоритетними.

Читати далі

«Азбукове Королівство Магів та Янголів» прочиняє двері князівства казок!

24 лютого о 12.00 Ви зможете почути авторські казки у виконанні учасників конкурсу, організованого Музеєм книги і друкарства України.
Читати далі

Музей книги і друкарства України оголошує конкурс казок та фантастичних оповідань

Конкурс проводиться в рамках четвертого Фестивалю української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» і триває з 1 травня 2012 року до 1 жовтня 2013 року.

У конкурсі можуть взяти участь діти віком до 18 років.

Читати далі

Створено Музейно-експертну раду ВУАМ

Наукову Музейно-експертну раду Всеукраїнської асоціації музеїв і заповідників було створено 5 листопада 2012 року.
Читати далі

* * *

Виставки ВУАМ

Виставка «Щасливий колір»

704-Larisa Ponomarenko, Together, 2011, watercolor, Kiev, Ukraine.JPG

Виставка представляє спільний проект робіт керівника художньої студії «Нappy Color» Лариси Пономаренко та вихованців студії. Вас приємно однаково надихнуть «квіткові» акварелі та щира та весела гама кольорів дитячої творчості. Відкриття виставки відбудеться 16 лютого 2013 р. о 15.00 годині.

Читати далі

Виставка «Нурт українського сумління»

704-Афіша Стус 750x900(1).jpg

Виставка на відзначення 75-річчя від дня народження поета, правозахисника, Героя України Василя Стуса (1938-1985). Відкриття виставки відбудеться 11 січня 2013 р. о 15.00 годині.

Читати далі

Виставка члена Національної спілки художників України НАТАЛІ СИНИШИН "Осявати душу почуттям прекрасного"

802-Scan 321.jpg

Запрошуємо відвідати персональну виставку члена Національної спілки художників України,викладача Бучанської школи мистецтв імені Левка Ревуцького НАТАЛІ СИНИШИН.

Читати далі

Статті ВУАМ

Леся Українка і Сергій Мержинський

У червні 1897 року Леся Українка прибула до Ялти, де зняла в новій частині міста, в Чукурларі, помешкання на дачі Ліщинського. Там відбулося знайомство поетеси, яка виявляла інтерес до марксизму, з білорусом Сергієм Костянтиновичем Мержинським. Познайомилися вони за рекомендацією Павла Тучапського, редактора «Рабочей газеты», видання якої мало налагодитися в Києві за рішенням місцевих соціал-демократичних груп і петербурзького «Союзу боротьби за визволення робітничого класу».
Читати далі

До історії видання першої біографії Б.Грінченка 1911р.

Марія Миколаївна Грінченко-Загірня (1863 – 1928) – українська письменниця, перекладач, видавець, відома широкому загалу як дружина і соратниця, вірна помічниця і послідовна продовжувачка справи свого чоловіка – відомого українського письменника і громадського діяча Бориса Дмитровича Грінченка.
Читати далі

Ліро-поетична поема Семена Боброва «Таврида, или мой летний день в Таврическом Херсонисе»

Семен Сергійович Бобров народився 1763 р. в російському місті Ярославлі в родині священика. З дев’яти років жив у Москві, де навчався в семінарії, гімназії, університеті (закінчив 1785 р.). Його учителями і покровителями були М.І. Новиков і М.М.Херасков. Визнання Боброву приніс вірш «Действие и слава зиждущего духа», надрукований у журналі «Собеседник любителей российского».
Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація