Читати далі
Читати далі
Концерт відбудеться на Вербну неділю, 28 квітня 2013р. Початок о 15.00.
Читати далі
Читати далі
Читати далі
5 квітня 2013 року (п’ятниця) о 15.30 годині творча зустріч з Сергієм Якутовичем та Віталієм Мітченком.
Читати далі
В ніч з 16 на 17 березня 2013 року на території Національного музею народної архітектури та побуту України згорів унікальний об’єкт дерев’яної архітектури — баня з села Михайлівка Олевського району Житомирської області.
Читати далі
Цими днями в Парижі відбулася важлива для української громади у Франції подія — нагородження орденом Королеви Анни Ярославни та премією Григорія Орлика 2013 Президента Репрезентативного комітету українців у Франції пані Наталі Пастернак.
Читати далі
Читати далі
Запрошуємо відвідати виставку «З Шевченком у серці...» (традиції вшанування Великого Кобзаря впродовж трьох століть)
Читати далі
Відкриття виставки відбудеться 17 березня 2013 року о 15.00 годині. «Спадкоємність: традиції та інновації в народному мистецтві» (писанкарство, малярство, вишиття, ткацтво, гончарство, дереворізьблення, лялькарство, писанкарство, витинанкарство, плетіння, народне вбрання).
Читати далі
На виставці представлено більше сімдесяти графічних робіт Сергія Якутовича з колекції Музею книги і друкарства України
Читати далі
З початку 2015 року проходять урочистості з нагоди 80-річчя від дня народження Василя Симоненка. Музей книги і друкарства України підготував виставку під назвою «Україно! … ти моя розпука вікова…». У вітринах книги з творами Симоненка, публікації про поета, зокрема дослідницька робота Любові Сердюк-Баран «Літопис Щербанівського роду, роду В.А. Симоненка». Унікальні експонати надійшли з відділу рукописів Інституту літератури ім. Т. Шевченка НАН України. Привертають увагу пожовклі аркуші, надруковані на машинці та списані рукою. На них відбиті влучні народні вислови. Їх записала Ганна Федорівна Щербань, мати ювіляра. То хто вона, мати Василя Симоненка? Якими талантами володіла? Як вдалося сільській жінці закласти фундамент людяності, патріотизму і, врешті-решт – вічного життя для свого сина?
Читати далі
Читати далі
З едельвейсами пов’язана цікава сторінка в житті Ольги Кобилянської. Відомо, що письменниця поміняла не одне місце проживання. Коли Ользі (у хрещенні – Марія) виповнилося 11 років, то її батьки переїхали до Кімполунга, буковинського містечка, що тягнеться вздовж річки Молдова. Рельєф його довкілля надзвичайно живописний: зі сходу нависає довжелезний скелястий хребет гори Рарив (своєрідний кордон поміж Буковиною і Молдовою). Із західного та північного боків підносяться розлогі лісисті верхи. Прикметно, що в містечку жили румуни, поляки, німці, євреї. Українська громада була представлена дуже слабо.
Читати далі
© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайт • Контактна інформація