Усі виставки ВУАМ

Виставка «Територія кольору»

704-Виставки.Колір.jpg

Виставка представляє творчість трьох молодих художниць зі Львова – Мирослави Рожко, Наталії Колпакової та Дарини Скринник-Миськи.

Читати далі

Виставка «Храм душі»

704-Виставки.Меценат2.JPG

Міжнародний Арт-Центр «Меценат» та Українська Православна Церква представляють проект «Духовність у сучасному мистецтві».

Читати далі

Виставка «Немає часу на поразку»

704-Вистаки.Костенко2.JPG

Виставка з нагоди 80-ліття від дня народження української поетеси, лауреата Шевченківської і Міжнародних премій Ліни Костенко.

Читати далі

Виставка «Канон»

704-Виставка.Канон.JPG

На виставці представлено колекцію ікон Ілларії Вєчєр.

Читати далі

Виставка «Арт Книга»

704-Виставка.Книга2.JPG

Традиційним образотворчим засобом для втілення або інтерпретації ідеї та теми літературного твору є художнє оформлення книги, ілюстрації до тексту. Виставка знайомить відвідувачів з творчістю художників, які працюють в мистецтві книги.

Читати далі

Виставка «Пам’яті Великого Хорса»

704-Виставки.Симиренко.jpg

Книжково-ілюстративна виставка до 175-річчя з дня народження Василя Федоровича Симиренка – видатного вченого, інженера-конструктора та технолога в галузі цукроваріння, щедрого мецената української культури, відомого серед українського громадянства як «Великий Хорс» (псевдонім – давньоязичницький бог Сонця).

Читати далі

Виставка «ПАМ'ЯТІ ВЕЛИКОГО ХОРСА»

704-Виставка.Параджанов.JPG

Книжково-ілюстративна виставка до 175-річчя з дня народження Василя Федоровича Симиренка – видатного вченого, інженера-конструктора та технолога в галузі цукроваріння, щедрого мецената української культури, відомого серед українського громадянства як «Великий Хорс» (псевдонім – давньоязичницький бог Сонця).

Читати далі

Виставка «Параджанов-Арт.Друга зустріч»

704-Виставка.Параджанов.JPG

Виставка на вшанування 45-ї річниці офіційного перегляду й виходу на екрани світового кіно фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків» за одноіменною повістю Михайла Коцюбинського.

Читати далі

Виставка «Дерева як сни»

704-Виставки.Рожко3.jpg

Персональна виставка Мирослави Рожко «Дерева як сни» з презентацією авторської техніки – ткацтво на склі.

Читати далі

Виставка «Тугий сніп з української ниви»

704-Виставка.Шудря5.JPG

Виставка з нагоди 75-річчя від дня народження письменника, кінодраматурга, журналіста Шевченківського лауреата Миколи Шудрі.

Читати далі

* * *

Новини ВУАМ

Президент України Віктор Ющенко відвідав Музей книги і друкарства України

704-Новини.Президент.jpg

Глава держави оглянув діючу експозицію музею, що, зокрема, презентує рукописну книгу і стародруки, книгу і друкарство другої половини ХVIII—ХІХ ст., книгу і друкарство XX ст.

Читати далі

У Києві відбулось звітньо-виборче засідання Українського комітету ICOMOS

ICOMOS-logo.jpg

У п’ятницю, 12 лютого 2010 р., відбулось звітньо-виборче засідання Українського комітету ICOMOS. На зборах заслухано доповідь Президента ICOMOSу, переобрано керівництво Українського комітету ICOMOS. Крім іншого на засіданні зачитано заяву групи дійсних членів Українського комітету ICOMOS: про призупинення членства в Українському комітеті ICOMOS.

Читати далі

19 лютого 2010 року відбудеться підведення підсумків конкурсу на кращу новорічну казку

704-Новини.Читання.JPG

У цьому році Музей книги і друкарства України вперше провів конкурс на  кращу новорічну казку, який тривав майже три місяці. На сьогодні у конкурсі взяли участь тринадцять авторів від 7 до 60 років з Києва, Херсона і Львова.

Читати далі

Статті ВУАМ

Про атрибутування окремих видань творів Т.Шевченка у колекції МКДУ

В історії українського життя літературна і мистецька спадщина Тараса Шевченка займає особливе місце і є одним із найцінніших національних надбань. Тому наявність у музейній колекції його прижиттєвих видань або оригінальних мистецьких творів додає їй значимості та унікальності.
Читати далі

Степан Рудницький «Початкова ґеоґрафія для народніх шкіл»

704-Статті. Рудницький.jpg

Редакція часопису «Вир» прагне задовольнити інтереси своїх читачів, співзвучні їхнім національним почуттям. Починаючи з першого номеру цьогорічних видань ідеться про джерела, що живлять народний характер. Адже попри т. зв. комплекс меншовартості, «душа нашого народу завжди була життєтворчою, одвічно тягнулася до краси, добра, святості, правди». Для того, щоб збагнути в український феномен, редакція закликає перечитати ще раз фольклор, класичні твори письменників і філософів, також «проштудіювати сторінки праць фундаторів української науки». Серед інших названий Степан Рудницький.

Читати далі

Пам’яті Великого Хорса

704-Виставки.Симиренко1.jpg

Книжково-ілюстративна виставка під такою назвою відкрилася 4 березня в Музеї книги і друкарства України до 175-річчя з дня народження Василя Федоровича Симиренка – видатного вченого, інженера-конструктора та технолога в галузі цукроваріння, щедрого мецената української культури, відомого серед українського громадянства як «Великий Хорс» (Хорс – давньоязичницький бог Сонця).

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація