Усі виставки ВУАМ

Виставка «Зустрічі без прощань»

704-Виставки.Аф ша +5.jpg

Відкриття виставки «Зустрічі без прощань», присвяченої 110-ій річниці з дня народження літературознавця, публіциста та громадського діяча Григорія Костюка (1902 - 2002), відбудеться 22 листопада 2012 року о 16.00 годині.

Читати далі

Виставка «Мій ревний біль»

704- Виставка. Afisha A4 демо.jpg

Відкриття виставки «Мій ревний біль» на відзначення 100-річчя від дня народження Андрія Малишка відбудеться 15 листопада 2012 року о 15.00 годині.

Читати далі

Виставка «Скульптор бароко в Україні середини ХVIII століття: Іоан Георгій Пінзель»

«Скульптура І. Г. Пінзеля»
«Скульптура І. Г. Пінзеля»

З 21 листопада 2012 по 25 лютого 2013 завдяки меценатській підтримці Благодійного Фонду «Платар. Пам’яті Сергія Платонова» твори видатного майстра Іоана Георга Пінзеля вперше демонструватимуться в Парижі, в найвідомішому музеї світу — Луврі.

Читати далі

Виставка «Великі цивілізації старої Європи: Кукутень-Трипілля»

«Кукутень-Трипілля»
«Кукутень-Трипілля»

16 вересня 2008 року у Ватикані, в Палаці «Cancelleria», відкрилась виставка «Великі цивілізації Старої Європи: Кукутень-Трипілля (VI–III тис.до Р.Х.)».

Читати далі

Виставка художніх робіт Олега Петренка-Заневського

704-Виставки. Петренко-Заневський.jpg

Відкриття виставки відбудеться 18 грудня 2011 року о 16.00 годині.

Читати далі

Виставка «Українські стародруки»

704-P8044231.JPG

Відкриття виставки та презентація книги «Зібрання українських стародруків XVI — XVIII століть» з приватної колекції В. А. Гайдука відбудеться 20 вересня 2012 року о 18.00 годині.

Читати далі

Виставка «Мистецька родина»

704-Новини. Турецький І..jpg

Відкриття виставки живопису, графіки, художнього скла та фотографій родини Турецьких (м. Львів) відбудеться 16 вересня 2012 року о 16.00 годині.

Читати далі

Виставка «Брат по плоті та духу» (до 135-річчя від дня народження історика та літературознавця Олександра Грушевського)

802-Афіша Ол.Грушевський.jpg

Запрошуємо відвідати виставку «Брат по плоті та духу» (до 135-річчя від дня народження історика та літературознавця Олександра Грушевського)

Читати далі

Тематична виставка декоративно-прикладного мистецтва: «І оживе добра слава, слава України»

І оживе добра слава, слава України.jpg

В експозиції представлені вироби декоративно-прикладного мистецтва народних майстрів та аматорів — активних учасників багатьох виставок, лауреатів конкурсів та творчих звітів.

Читати далі

Виставка «Сценографія Богдана Поліщука»

704-Виставка. Сценографія Богдана Поліщука1.jpg

Відкриття виставки відбудеться 7 вересня о 19.00 годині.

Читати далі

* * *

Новини ВУАМ

17-18 листопада: II-й Міжнародний фестиваль відеопоезії «CYCLOP»

704- Новини.CYCLOP 2012 Afisha new min 400 px.jpg

17-18 листопада 2012 року в Музеї книги і друкарства України відбудеться II-й Міжнародний фестиваль відеопоезії «CYCLOP».

Читати далі

Програма Фестивалю української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів»

704-Новини. Логотип Фестивалю.gif

18 - 21 жовтня 2012 року усім втаємниченим буде відчинено секретні двері до Азбукового Королівства Магів і Янголів. Ці двері – короткий шлях крізь час і простір, повз молочні ріки та киселеві береги до дивовижного світу дитячої книги. Програма Фестивалю.

Читати далі

Статті ВУАМ

Леся Українка і Сергій Мержинський

У червні 1897 року Леся Українка прибула до Ялти, де зняла в новій частині міста, в Чукурларі, помешкання на дачі Ліщинського. Там відбулося знайомство поетеси, яка виявляла інтерес до марксизму, з білорусом Сергієм Костянтиновичем Мержинським. Познайомилися вони за рекомендацією Павла Тучапського, редактора «Рабочей газеты», видання якої мало налагодитися в Києві за рішенням місцевих соціал-демократичних груп і петербурзького «Союзу боротьби за визволення робітничого класу».
Читати далі

До історії видання першої біографії Б.Грінченка 1911р.

Марія Миколаївна Грінченко-Загірня (1863 – 1928) – українська письменниця, перекладач, видавець, відома широкому загалу як дружина і соратниця, вірна помічниця і послідовна продовжувачка справи свого чоловіка – відомого українського письменника і громадського діяча Бориса Дмитровича Грінченка.
Читати далі

Ліро-поетична поема Семена Боброва «Таврида, или мой летний день в Таврическом Херсонисе»

Семен Сергійович Бобров народився 1763 р. в російському місті Ярославлі в родині священика. З дев’яти років жив у Москві, де навчався в семінарії, гімназії, університеті (закінчив 1785 р.). Його учителями і покровителями були М.І. Новиков і М.М.Херасков. Визнання Боброву приніс вірш «Действие и слава зиждущего духа», надрукований у журналі «Собеседник любителей российского».
Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація