Відкриття персональної виставки художника Ірини Озаринської відбудеться 20 вересня 2013 року о 17.00 годині в Музеї книги і друкарства України
Читати далі
Відкриття виставки відбудеться 5 вересня 2013 року о 17.00 годині в Музеї книги і друкарства України
Читати далі
До річниці незалежності України запрошуємо відвідати черговий "Вернісаж у Грушевських". На виставці «Ukraina fara da se» («Україна своє осягне») презентовані графічні та живописні роботи відомої київської художниці Наталі Синишин. Родзинкою заходу стане чергове повернення Михайла Грушевського до родинної оселі на Паньківській, 9 у новому живописному образі.
Читати далі
Відкриття виставки флористичного живопису відбудеться 15 липня 2013 року о 16.00 годині в Музеї книги і друкарства України. Свої роботи демонструють самобутні художники-флористи з різних куточків України - всіх їх об’єднує любов до природи, рослин, оригінальність мислення і безмежна фантазія.
Читати далі
Відкриття виставки відбудеться 18 липня 2013 року о 16.00 годині в Музеї книги і друкарства України
Читати далі
Відкриття виставки відбудеться 3 липня 2013 року о 16.00 годині в Музеї книги і друкарства України
Читати далі
6 червня 2013 р. о 16:00 відбудеться відкриття (ведучий Петро Засенко) виставки «Час душі», присвяченої майбутньому 70-річчю (29.02.2014 р.) поета, лауреата літературних премій імені Павла Усенка та імені Павла Тичини Володимира Затуливітра (1944-2003)
Читати далі
Запрошуємо відвідати виставку «Жива галерея в музеї Грушевського» (вишивки в стилі «ґлоу-арт» Тетяни Протчевої)
Читати далі
Відкриття виставки відбудеться 15 травня 2013 року о 18.00 годині.
Читати далі
Відкриття виставки відбудеться 20 квітня 2013 року о 16.00 годині.
Читати далі
Читати далі
Презентація відбудеться 24 травня 2013 року о 14.00 годині в Музеї книги і друкарства України
Читати далі
Майстер-класи відбудуться 8 та 9 травня 2013 року в Музеї книги і друкарства України
Читати далі
З початку 2015 року проходять урочистості з нагоди 80-річчя від дня народження Василя Симоненка. Музей книги і друкарства України підготував виставку під назвою «Україно! … ти моя розпука вікова…». У вітринах книги з творами Симоненка, публікації про поета, зокрема дослідницька робота Любові Сердюк-Баран «Літопис Щербанівського роду, роду В.А. Симоненка». Унікальні експонати надійшли з відділу рукописів Інституту літератури ім. Т. Шевченка НАН України. Привертають увагу пожовклі аркуші, надруковані на машинці та списані рукою. На них відбиті влучні народні вислови. Їх записала Ганна Федорівна Щербань, мати ювіляра. То хто вона, мати Василя Симоненка? Якими талантами володіла? Як вдалося сільській жінці закласти фундамент людяності, патріотизму і, врешті-решт – вічного життя для свого сина?
Читати далі
Читати далі
З едельвейсами пов’язана цікава сторінка в житті Ольги Кобилянської. Відомо, що письменниця поміняла не одне місце проживання. Коли Ользі (у хрещенні – Марія) виповнилося 11 років, то її батьки переїхали до Кімполунга, буковинського містечка, що тягнеться вздовж річки Молдова. Рельєф його довкілля надзвичайно живописний: зі сходу нависає довжелезний скелястий хребет гори Рарив (своєрідний кордон поміж Буковиною і Молдовою). Із західного та північного боків підносяться розлогі лісисті верхи. Прикметно, що в містечку жили румуни, поляки, німці, євреї. Українська громада була представлена дуже слабо.
Читати далі
© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайт • Контактна інформація