Відкриття виставки живопису та графіки Лесі Квик відбудеться 18 серпня о 16.00 годині.
Читати далі
Твори художника виконані на професійному рівні. Кожна картина художника має свою історію, настрій, вишуканість та довершеність.
Читати далі
В експозиції виставки основна увага акцентована на матеріалах, які ілюструють діяльність партизанських загонів (серед них — матеріали К.К. Гриба, командира Уманського партизанського загону) і підпільних організацій (серед експонатів — матеріали А.І. Савінова, керівника підпільної партійної організації «За радянську владу») та їхню взаємодію.
Читати далі
На виставці відвідувачі можуть дізнатись про те, в яких воєнних конфліктах приймали участь діти, як війни та їх наслідки впливали на долю найменших і незахищених жителів неспокійної планети Земля і яким має бути щасливе дитинство.
Читати далі
Виставка розповість мовою фотографій і документів про жінок, які, не зважаючи на труднощі, боролися до останнього подиху в складі різних військ, навіть в тих, які, здавалося б, просто не сумісні з жінкою, наприклад, танкових.
Читати далі
Відкриття виставки живопису художника Володимира Оліфіренка відбудеться 6 липня о 16.00 годині.
Читати далі
Відкриття виставки художниці, поетеси Оксани Чубачівни відбудеться 5 липня о 16.00 годині.
Читати далі
Запрошуємо відвідати персональну виставку живопису Валерія Франчука, Заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України, Лауреата Національної премії України імені Т. Шевченка.
Читати далі
На виставці, приуроченій до Дня Києва, представлені пейзажі старої та сучасної столиці, романтичні споруди українських замків, палаців, церков.
Читати далі
Виставка колекції листівок київського антиквара та філокартиста Сергія Сурніна.
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
З 17 по 19 квітня 2014 року Голова ВУАМ Сергій Кролевець і Голова Музейно-експертної ради ВУАМ Неля Куковальська відвідали Литовську Республіку, де зустрілись із Керівництвом Асоціації музеїв Литви і литовськими музейниками.
Читати далі
Читати далі
З едельвейсами пов’язана цікава сторінка в житті Ольги Кобилянської. Відомо, що письменниця поміняла не одне місце проживання. Коли Ользі (у хрещенні – Марія) виповнилося 11 років, то її батьки переїхали до Кімполунга, буковинського містечка, що тягнеться вздовж річки Молдова. Рельєф його довкілля надзвичайно живописний: зі сходу нависає довжелезний скелястий хребет гори Рарив (своєрідний кордон поміж Буковиною і Молдовою). Із західного та північного боків підносяться розлогі лісисті верхи. Прикметно, що в містечку жили румуни, поляки, німці, євреї. Українська громада була представлена дуже слабо.
Читати далі
© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайт • Контактна інформація