Усі виставки ВУАМ

Виставка «Зустрічі без прощань»

704-Виставки.Аф ша +5.jpg

Відкриття виставки «Зустрічі без прощань», присвяченої 110-ій річниці з дня народження літературознавця, публіциста та громадського діяча Григорія Костюка (1902 - 2002), відбудеться 22 листопада 2012 року о 16.00 годині.

Читати далі

Виставка «Мій ревний біль»

704- Виставка. Afisha A4 демо.jpg

Відкриття виставки «Мій ревний біль» на відзначення 100-річчя від дня народження Андрія Малишка відбудеться 15 листопада 2012 року о 15.00 годині.

Читати далі

Виставка «Скульптор бароко в Україні середини ХVIII століття: Іоан Георгій Пінзель»

«Скульптура І. Г. Пінзеля»
«Скульптура І. Г. Пінзеля»

З 21 листопада 2012 по 25 лютого 2013 завдяки меценатській підтримці Благодійного Фонду «Платар. Пам’яті Сергія Платонова» твори видатного майстра Іоана Георга Пінзеля вперше демонструватимуться в Парижі, в найвідомішому музеї світу — Луврі.

Читати далі

Виставка «Великі цивілізації старої Європи: Кукутень-Трипілля»

«Кукутень-Трипілля»
«Кукутень-Трипілля»

16 вересня 2008 року у Ватикані, в Палаці «Cancelleria», відкрилась виставка «Великі цивілізації Старої Європи: Кукутень-Трипілля (VI–III тис.до Р.Х.)».

Читати далі

Виставка художніх робіт Олега Петренка-Заневського

704-Виставки. Петренко-Заневський.jpg

Відкриття виставки відбудеться 18 грудня 2011 року о 16.00 годині.

Читати далі

Виставка «Українські стародруки»

704-P8044231.JPG

Відкриття виставки та презентація книги «Зібрання українських стародруків XVI — XVIII століть» з приватної колекції В. А. Гайдука відбудеться 20 вересня 2012 року о 18.00 годині.

Читати далі

Виставка «Мистецька родина»

704-Новини. Турецький І..jpg

Відкриття виставки живопису, графіки, художнього скла та фотографій родини Турецьких (м. Львів) відбудеться 16 вересня 2012 року о 16.00 годині.

Читати далі

Виставка «Брат по плоті та духу» (до 135-річчя від дня народження історика та літературознавця Олександра Грушевського)

802-Афіша Ол.Грушевський.jpg

Запрошуємо відвідати виставку «Брат по плоті та духу» (до 135-річчя від дня народження історика та літературознавця Олександра Грушевського)

Читати далі

Тематична виставка декоративно-прикладного мистецтва: «І оживе добра слава, слава України»

І оживе добра слава, слава України.jpg

В експозиції представлені вироби декоративно-прикладного мистецтва народних майстрів та аматорів — активних учасників багатьох виставок, лауреатів конкурсів та творчих звітів.

Читати далі

Виставка «Сценографія Богдана Поліщука»

704-Виставка. Сценографія Богдана Поліщука1.jpg

Відкриття виставки відбудеться 7 вересня о 19.00 годині.

Читати далі

* * *

Новини ВУАМ

Музей книги і друкарства України запрошує на відкриття виставки «Мистецька родина»

704-Новини. Турецький І..jpg

Відкриття виставки живопису, графіки, художнього скла та фотографій родини Турецьких (м. Львів) відбудеться 16 вересня 2012 року о 16.00 годині.

Читати далі

Оновлений театральний журнал «Коза» №7 презентують у Музеї книги

704-Новини.Плакат до виставки сценографії copy.jpg

7 вересня 2012 року о 19:00 в Музеї книги і друкарства України відбудеться презентація 7-го номера Незалежного Театрального Журналу «КОЗА». В рамках презентації на вас чекає відкриття виставки сценографії Богдана Поліщука.

Читати далі

Статті ВУАМ

Реформа в музеях. Досвід Литви

Litwa-4.jpg

З 17 по 19 квітня 2014 року Голова ВУАМ Сергій Кролевець і Голова Музейно-експертної ради ВУАМ Неля Куковальська відвідали Литовську Республіку, де зустрілись із Керівництвом Асоціації музеїв Литви і литовськими музейниками.

Читати далі

«М. Лисенко Жалібний марш Лесі Українки», видання «Дніпросоюзу» – із колекції МКДУ

У фондах Музею книги і друкарства України зберігаються нотне видання «М. Лисенко Жалібний марш Лесі Українки». В Інвентарній картці № 5884, яку склала 26 листопада 1987 року співробітник музею Гальчук Людмила Іванівна, відбито номер вступу книги – 34238-й та місце зберігання – відділ РІ. Книгу закуплено у Москві у Чорби В.Р. Придбано її згідно з Актом МКДУ № 86/11 від 26 листопада 1987 року. Час знаходження – 1987-й рік. Закупівельна ціна становила три карбованці. 1991 року її реставровано.
Читати далі

Едельвейси від Ольги Кобилянської (до 150-річчя Ольги Кобилянської)

Едельвейси ростуть у Карпатах у важкодоступних місцях. Їх відносять до приворотного зілля, яке не варять і не настоюють. Чудотворні властивості квітки проявляються в оригінальний спосіб: коли букетик едельвейсів хлопець піднесе дівчині, то вона його обов’язково покохає.

З едельвейсами пов’язана цікава сторінка в житті Ольги Кобилянської. Відомо, що письменниця поміняла не одне місце проживання. Коли Ользі (у хрещенні – Марія) виповнилося 11 років, то її батьки переїхали до Кімполунга, буковинського містечка, що тягнеться вздовж річки Молдова. Рельєф його довкілля надзвичайно живописний: зі сходу нависає довжелезний скелястий хребет гори Рарив (своєрідний кордон поміж Буковиною і Молдовою). Із західного та північного боків підносяться розлогі лісисті верхи. Прикметно, що в містечку жили румуни, поляки, німці, євреї. Українська громада була представлена дуже слабо.

Читати далі

© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайтКонтактна інформація