Запрошуємо Вас 6 березня о 16 годині на презентацію виставки «Шевченкіана Юрія Меженка і Музею книги» до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка
Читати далі
Олександр Іванович Івахненко — художник-графік, живописець. Член-кореспондент Національної академії мистецтв України (2001), заслужений художник України (1996), лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка (1989). Відкриття виставки відбудеться 7 лютого 2014 року о 16.00 годині в Музеї книги і друкарства України.
Читати далі
Під такою назвою створена книжково-ілюстративна виставка до 150-річчя від дня народження Володимира Івановича Самійленка – українського поета-лірика, сатирика, драматурга і перекладача.
Читати далі
Запрошуємо вас на святкову імпрезу з нагоди відкриття виставки робіт переможців Всеукраїнського благодійного художнього конкурсу «Щасливі діти українські – на коні!»
Читати далі
Відкриття виставки до 150-річчя від дня народження видатного громадсько-культурного діяча, автивного творця української книжки – письменника, видавця, лексикографа, етнографа, педагога Бориса Дмитровича Грінченка відбудеться 12 грудня 2013 року о 15.00 годині в Музеї книги і друкарства України
Читати далі
Відкриття виставки відбудеться 22 листопада 2013 року о 16.00 годині в Музеї книги і друкарства України
Читати далі
Відкриття виставки живопису Ореста Манюка «Столиці Європи» відбудеться 14 листопада 2013 року о 17.00 годині в Музеї книги і друкарства України
Читати далі
Запрошуємо відвідати виставку «Нев’янучий сад (Вишивані рушники Світлани та Галини Махонюк)»
Читати далі
Запрошуємо відвідати виставку «Не тут і не в сі часи» ( до 75-ліття мученицької смерті етнографа, краєзнавця, священика, єпископа УАПЦ Марка Грушевського)
Читати далі
Виставка експонується в рамках четвертого Фестивалю української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів».
Читати далі
16 лютого о 12:00 годині в Музеї книги і друкарства України відбудеться бал «Київські гуляння в кам’яниці барона Таверньє»
Читати далі
Читати далі
Читати далі
З едельвейсами пов’язана цікава сторінка в житті Ольги Кобилянської. Відомо, що письменниця поміняла не одне місце проживання. Коли Ользі (у хрещенні – Марія) виповнилося 11 років, то її батьки переїхали до Кімполунга, буковинського містечка, що тягнеться вздовж річки Молдова. Рельєф його довкілля надзвичайно живописний: зі сходу нависає довжелезний скелястий хребет гори Рарив (своєрідний кордон поміж Буковиною і Молдовою). Із західного та північного боків підносяться розлогі лісисті верхи. Прикметно, що в містечку жили румуни, поляки, німці, євреї. Українська громада була представлена дуже слабо.
Читати далі
До Міжвідомчої робочої групи з вироблення позиції щодо обліку музейних предметів та їх можливого взяття на бухгалтерський облік. Для музеїв і музейних працівників суть цієї проблеми не у взятті на бухгалтерський облік, а у встановленні ціни музейного предмета і її відображенні у фондово-обліковій документації. Як ця дія — встановлення ціни Музейного предмета — буде відображатись в документах бухобліку і чи буде, — про це потім.
Читати далі
© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайт • Контактна інформація