Виставка на відзначення 70-річчя Карпатської України, 90-річчя Гуцульської Республіки, 135-річчя від дня народження Президента Карпатської України Августина Волошина.
Читати далі
Книжка в житті дитини, пізнанні нею світу, в її вихованні відіграє визначну роль. Саме це засвідчує книжково-ілюстративна виставка «Перше научіння отрокам», на якій представлено книжки для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку з колекції Музею книги і друкарства України, Музею книги та друкарства (м. Острог), приватних зібрань.
Читати далі
Виставка присвячена історії однієї з найшанованіших православних обителей України — Почаївській Свято-Успенській лаврі.
Читати далі
Твори відомого українського живописця будуть представлені у Київському музею російського мистецтва.
Читати далі
Стародавні ікони з трьох слов’янських держав — Білорусі, Росії та України — були представлені на спеціальній виставці, яка вібулася по черзі у столицях цих країн з травня по листопад 2008 року.
Читати далі
На виставці «Стара Литва» було представлено 51 твір видатного художника М. В. Добужинського з колекцій Музею мистецтв Литви та Національного музею мистецтва М. К. Чюрльоніса.
Читати далі
На виставці буде представлено близько 80-ти живописних творів одеських митців другої половини XX ст. Нинішня виставка розпочинає музейний проект «Мистецькі школи України».
Читати далі
Виставка «Мистецтво Радянського Союзу» відкриває довготривалий музейний проект «Реалізми XX сторіччя».
Читати далі
Представлені об’ємні оптичні зображення високохудожніх пам’яток матеріальної та духовної культури України. Копії виконані у вигляді голографічних скляних дисплеїв із внутрішнім шаром спеціальної фотоемульсії.
Читати далі
У Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулося літературно-мистецьке дійство «Гоголь очима наступних поколінь».
Читати далі
З 2 по 5 березня 2009 року відбувся візит в Україну експертів Центру всесвітньої спадщини (ЦВС) ЮНЕСКО та Міжнародної ради з питань пам’яток та визначних місць (ІКОМОС)
Читати далі
«Шукаю товариша щирого, розумного і доброго, співробітника в праці громадській, аби жити з ним душею в душу, а хто шукатиме в мені того ж, сподіваюся, що не помилиться» - так освідчувався Михайло Грушевський. Не помилилися обоє.
Читати далі
Нам пощастило, що перед смертю Ханенко написав спогади. Нехай вони і з затримкою видаються, їх широко й безкінечно довго коментуватимуть. Вони дуже конкретні й точні, тож передусім їх зіставлятимуть із наявністю.
Читати далі
Музеї, заповідники, архіви і бібліотеки — це заклади, що зберігають інформацію і продукують знання. Музейна робота є діяльністю, спрямованою на перетворення информації, що міститься в музейних предметах, у знання. Музейна робота — це забезпечення руху інформації, яка в такий спосіб стає знанням.
Читати далі
Книга «Historiae biblicae Veteris et Novi Testamenti», що була видана в Аусбурзі у середині XVIII ст., є справжньою перлиною у колекції Музею книги і друкарства України.
Читати далі
© 2007–2018 Всеукраїнська асоціація музеїв • Про сайт • Контактна інформація